Wielkanocne aranżacje wnętrz w różnych stylach

Wielkanocne aranżacje wnętrz w różnych stylach

Mnóstwo inspiracji od WestwingNow!

Początek wiosny od zawsze kojarzył nam się ze świętami wielkanocnymi. W tym roku te wypadają znacznie później niż zwykle i świętować będziemy dopiero za miesiąc. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić do swojego domu trochę świątecznego, albo raczej wiosennego, klimatu. Dzisiaj mamy dla Was propozycje wielkanocnych aranżacji wnętrz w czterech różnych stylach od WestwingNow. Jesteśmy bardzo ciekawe, który z nich przypadnie Wam do gustu najbardziej.

ZOBACZ: Jak udekorować wielkanocny stół?

Wielkanocne dekoracje

Jako pierwszy bierzemy pod lupę styl glamour. W aranżacjach Westwing pierwsze skrzypce gra bogato zdobiona zastawa i akcenty złota. Złote sztućce to absolutne must have! Oprócz tego pojawia się mnóstwo efektownych ozdób – na Wielkanoc nie może zabraknąć jajek, zajączków, no i oczywiście świeżych kwiatów!

W stylu modern shabby charakterystycznymi elementami są rzeźbione szkło i pastelowe barwy. Piękna zastawa, efektowne szklanki i kieliszki… Całość może sprawiać wrażenie lekko niedbałej, ale każdy detal dopasowany jest do siebie perfekcyjnie.

Wielkanocne ozdoby

Styl wabi-sabi jest pełen ręcznie robionych przedmiotów, których piękno tkwi w drobnych niedoskonałościach. Nie do końca regularne krawędzie talerzy, misek i kubków… Instagramowo? I to jeszcze jak!

Stylistyka nordic cool jest minimalistyczna, z wyraźnym akcentem naturalnego drewna i geometrycznymi bryłami. Styl jest nieco bardziej surowy niż pozostałe. Rolę główną gra wspomniane już drewno, dlatego warto zrezygnować z obrusu zasłaniającego stół lub postawić na niewielki bieżnik, najlepiej z naturalnej tkaniny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: WestwingNow / www.westwingnow.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony