The Raw Edit, czyli surowe wnętrza w nowym lookbooku Zara Home

The Raw Edit, czyli surowe wnętrza w nowym lookbooku Zara Home

The Raw Edit, czyli surowe wnętrza w nowym lookbooku Zara Home

Pomimo tego, że w jesiennej kampanii Zary modelki pozują na tle barokowych wnętrz, Zara Home idzie w zupełnie inną stroną. Po raz kolejny w najnowszym lookbooku widoczny jest kult minimalizmu i surowego stylu.

ZOBACZ: To nie Gucci. Popularna sieciówka prezentuje kampanię na jesień/zimę 2018

The Raw Edit, czyli połączenie gładkich ścian i polerowanego betonu z ciepłymi odcieniami drewna. W lookbooku pojawiło się mnóstwo ciekawych mebli i dodatków, a wśród nich znalazłyśmy prawdziwą gwiazdę kolekcji – kawowy stolik z drewna tekowego o nieregularnym kształcie. I co ciekawe – myślałyśmy, że będzie zdecydowanie droższy, a okazuje się, że kosztuje 599 złotych. Całkiem niezła cena jak na mebel, który dosłownie „zrobi” całe wnętrze, prawda?

Zara Home jesień 2018

Zara Home udowadnia, że nawet najbardziej surowe wnętrze można przekształcić w przytulne gniazdko, z którego nie będzie chciało się wychodzić. Ciepły klimat robią głównie dodatki – w tym przypadku nie tylko wiklinowe kosze, wzorzyste poduszki i piękne dywany, ale równeż deski i belki z odzysku, które tworzą ciekawe wzory na ścianie.

Naszym kolejnym hitem jest również betonowa umywalka, która mogłaby być ciekawą alternatywą dla klasycznej białej ceramiki.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Zara Home

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony