Od znienawidzonego do bardzo pożądanego sufitu

Od znienawidzonego do bardzo pożądanego sufitu

Oto jeden z trendów, który ostatnio widujemy często.

Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi lub mojej mamie, że taki sufit będzie szalenie modny – pewnie byśmy się zaśmiały. Ponad 20 lat temu mój tata wymyślił sobie właśnie taki sufit i tak od bardzo dawna mamy w domu rodzinnym całkiem modny element wystroju.

ZOBACZ: Klimatyczna kamienica w bieli – zobaczcie kolejne inspirujące wnętrze

Sufit jest drewniany i zdobią go grube belki, które przez tyle lat zdążyły już popękać tworząc jeszcze lepszy, klimatyczny wygląd. Drewno we wnętrzach nie może wyglądać na nowe, a idealnie równe belki z Castoramy czy OBI w ogóle nie wchodzą w grę. Jeżeli o stylowym wnętrzu mówimy, oczywiście.

Sufit z drewna

Sufit, który widzicie na zdjęciach na początku wyglądał zupełnie inaczej. Był czarny, a pokój przez to ciemny. Wszystko zmieniło się, gdy zagościła na nim szarość.

Przeglądając Instagram czy Pinteresta można zauważyć, że takie sufity cieszą się coraz większym powodzeniem. Pasują nie tylko do klimatycznych góralskich wnętrz, ale również do tych bardzo nowoczesnych, minimalistycznych.

Takie sufity coraz częściej widujemy w restauracjach, hotelach (to jedna z tych rzeczy, które od razu zwróciły moją uwagę w Siedlisku Morena) i domach. Poniżej znajdziecie galerię pełną inspiracji. Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba.

ZOBACZ: Westwing prezentuje trendy na wiosnę/lato 2018

Drewniany sufit z belkami - jeden z trendów na rok 2018
« 1 z 10 »

Zdjęcia: MIzzle.pl / Pinterest (źródło po kliknięciu)

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony