Linen Colorist – zobaczcie kolejny piękny lookbook od Zara Home

Linen Colorist – zobaczcie kolejny piękny lookbook od Zara Home

Linen Colorist – zobaczcie kolejny piękny lookbook od Zara Home

Mnóstwo leniach inspiracji.

Zara Home regularnie prezentuje swoje nowe lookbooki. Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym – Linen Colorist – który urzeka pięknymi kolorami i aranżacjami.

Zacznijmy od ogrodu – te zdjęcia chyba zachwyciły nas najbardziej. Sezon wiosna/lato sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu. Drewno świetnie łączy się z kolorowym nakryciem stołu i zastawą w orientalne wzory. A zwykłe drzewo… To może być świetnym miejscem na zawieszenie lampionu.

ZOBACZ: Zara Home – kolekcja Beachwear na sezon 2018

Pastelowe dodatki do salonu

Jakie aranżacje są modne w salonie i jadalni? Zara Home proponuje naturalne meble i dodatki. Jest dużo drewna, dużo roślinności i dużo naturalnych kolorów. Odcienie żółtego i niebieskiego kojarzą nam się z tym, co wiosną i latem dzieje się w przyrodzie. Tutaj musimy jeszcze wspomnieć, że jesteśmy zachwycone oknem, które możemy oglądać na poniższych zdjęciach. Jeden element, a robi tak wiele w wystroju…

W sypialni również rządzą pastele. Do tego stopnia, że mamy ogromną ochotę zakupić różową pościel i połączyć ją z niebieskimi bądź żółtymi dodatkami. Oj, czujemy, że bez zakupów w Zarze Home się tym razem nie obejdzie. A jak możecie zobaczyć niżej – zdecydowanie jest z czego wybierać.

Łazienka wystrój

Styliści Zary Home nie pozwalają nawet na to, aby w łazience “wiało nudą”. Ręczniki? Te nie mogą być przypadkowe. My z chęcią zobaczyłybyśmy u siebie te niebieskie zdobione kolorowymi chwostami. W łazience również znajdzie się miejsce na odrobinę roślinności. Warto się zainspirować! Zdjęcia są naprawdę piękne.

ZOBACZ: Zara Home: Modernist, czyli złoto w roli głównej

Zdjęcia: MATERIAŁY Prasowe Zara Home

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony