Len we wnętrzach? Poproszę!

Len we wnętrzach? Poproszę!

Zobaczcie Linen Remix, czyli najnowszy lookbook od Zara Home.

Naturalne tkaniny i kolory, surowe ściany, stare drewno – to jedne z wielu aktualnie panujących trendów w kategorii wystroju wnętrz. Takie klimaty nie mogły być zignorowane przez Zara Home, która w tej tematyce stara się być bardzo na bieżąco. Efekt? Kolejny świetny lookbook – Linen Remix. Tym razem w roli głównej len.

ZOBACZ: Zara Home: Modernist, czyli złoto w roli głównej

Pościel lniana

Spokojny, jasny, sobotni poranek. Dopiero co pościelone łóżko z lnianą pościelą w paski i kratkę. Promienie słońca przenikają przez okna i oświetlają stół w przyjemnych neutralnych kolorach, szarym, naturalnego lnu i białym. Spokój ten naruszają kontrastowe detale niektórych elementów w czarnym matowym kolorze. Elementy w estetyce rękodzieła, delikatne szklane zestawy z kolekcji oraz drewniane przedmioty dopełniają tę przytulną i wyrafinowaną kompozycję – Zara Home.

Beton w sypialni? Wygląda rewelacyjnie! Surowe ściany przełamuje idealnie zaścielone łóżko. To właśnie ono nadaje wnętrzu przytulności. Podobnie jak wiklinowe dodatki i drewniane akcenty.

Len idealnie sprawdza się nie tylko w sypialni. Świetnie odnajduje się również w salonie i jadalni. Przede wszystkim – lniany obrus. Czy nie wygląda rewelacyjnie? W szczególności gdy dodamy trochę naturalnych akcentów – na przykład roślin, kwiatów czy gałązek z drzewa. Poduszki są idealnym uzupełnieniem kanapy, potrafią przemienić nawet najprostszy mebel w mebel nie do poznania.

Zobaczcie i zainspirujcie się! Jest czym.

ZOBACZ: Inspirujące wnętrza: Wiedeńskie mieszkanie w stylu skandynawskim

zdjęcia: materiały prasowe zara home

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony