Inspirujące wnętrza: Wiedeńskie mieszkanie w stylu skandynawskim

Inspirujące wnętrza: Wiedeńskie mieszkanie w stylu skandynawskim

Tematyka wystroju wnętrz chyba nie znudzi nam się nigdy. Ale jesteśmy pewne, że nie tylko my uwielbiamy przeglądać zdjęcia inspirujących domów i mieszkań. Dzisiaj przychodzimy z mnóstwem pięknych zdjęć prosto z wiedeńskiego mieszkania pewnej blogerki, którą jakiś czas temu miała okazję odwiedzić ekipa Westwing…

Wiedeń to miasto o wielu twarzach. Jedyne w swoim rodzaju, romantyczne i po prostu bardzo przyjazne. Od dawna zamierzaliśmy je odwiedzić. W końcu się udało! Właśnie wróciliśmy z Austrii i przywieźliśmy ze sobą garść inspirujących pomysłów na aranżacje mieszkań! Oto jeden z nich.

nowoczesne projekty wnętrz

Czy wpis na portalu społecznościowym można uznać za poezję? W przypadku Caroli Pojer jak najbardziej! Autorka bloga ?Vienna Wedekind? to prawdziwa artystka. Wszystko, od jej wpisów na Instagramie, przez bloga, po ubrania, musi być idealne. Oczywiście mieszkanie też.

BLOG: Carola Pojer blog VIENNA WEDEKIND

Już przy wejściu Carola częstuje nas tradycyjnym sokiem morelowym i przedstawia swojego psa, Mattiego, który niemal idealnie wtapia się w monochromatyczne tło. Mieszkanie Caroli tonie w bieli, jak na aranżację w stylu skandynawskim przystało. Jasne wnętrze jest szczególnie atrakcyjne zimą, kiedy za oknem brakuje słońca.

wnętrza styl skandynawski

Połączenie skandynawskiego designu i klasycznej elegancji dało wspaniały efekt. W minimalistyczny styl wpisują się zwłaszcza subtelne dodatki. Wieszak na kółkach zamiast szafy? Skóra zamiast dywanu? Czemu nie!

Scarlett Johansson spogląda na nas badawczo ze zdjęcia. Obok zawieszone są inne fotografie. Wszystkie oprawione w wyraziste, czarne ramy. Galeria nieustannie się rozrasta.

Przygotowując stylizację, blogerka ogranicza się do ubrań w trzech kolorach, i tę samą zasadę stosuje, urządzając dom. Intuicja i dekoratorskie zacięcie pozwalają jej osiągnąć harmonijny efekt. Mieszkanie czaruje lekkością i symetrią. Dokładnie tak, jak wiersz.

Logo Westwing

Na podstawie materiałów prasowych Westwing

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony