Domowe biuro: znalazłam sposób na zadbanie o oczy i przytulny klimat

Domowe biuro: znalazłam sposób na zadbanie o oczy i przytulny klimat

Domowe biuro: znalazłam sposób na zadbanie o oczy i przytulny klimat

Kto pracuje z domu ten z pewnością zgodzi się ze mną, że czasami wygospodarowanie miejsca na biuro może graniczyć z cudem. Sama często rozkładam się z pracą w salonie, a swego czasu nieodpowiednie do tego celu oświetlenie sprawiało, że bolały i łzawiły mi oczy. Bo nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę mocnego górnego światła. Ostatnio okazało się, że można ten problem rozwiązać…

ZOBACZ: Klimatyczna kamienica w bieli – zobaczcie kolejne inspirujące wnętrze

Z pomocą przychodzi marka Philips…

Philips LED SceneSwitch

Wiedziałyście, że jest żarówka, która może być rozwiązaniem wszystkich Waszych problemów? Seria Philips SceneSwitch została zaprojektowana z myślą o różnych sytuacjach, w których potrzebne jest nam odpowiednie oświetlenie. Oferuje możliwość zmiany intensywności światła bez użycia ściemniacza. Rodzaj oświetlenia wybiera się za pomocą przełącznika. Efektywnie przekształca nastrój pomieszczeń w domu, dostosowując je do odpoczynku, hobby, rekreacji lub pracy. Żarówka LED SceneSwitch posiada funkcję zapamiętywania i obejmuje trzy różne ustawienia:

  • Światło jasne – idealne, gdy trzeba dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, np. podczas robienia makijażu. Jasne ustawienie Philips SceneSwitch, 2700K/800Lm, dostarcza silne i intensywne światło, które pomoże skupić się na najdrobniejszych detalach.
  • Światło naturalne – ustawienie emituje światło idealne, np. do czytania książek. Jest to mniej intensywne (2500K/320Lm), naturalne światło, tworzące przytulną atmosferę, przy której, aż chce się usiąść z dobrą książką. Ustawienie światła naturalnego daje podobny efekt do żarówki 40W i znajduje się między dwoma pozostałymi ustawieniami.
  • Światło ciepłe ? przytulne oświetlenie o ciepłej barwie i natężeniu 2200K/80Lm, doskonale pomaga się zrelaksować i cieszyć chwilami spędzonymi w domowym zaciszu.

Domy i mieszkania to dzisiaj wielofunkcyjne przestrzenie, które służą nam do pracy, rozrywki, czy relaksu. Wybierając Philips LED SceneSwitch za pomocą jednej, energooszczędnej żarówki odpowiesz na wszystkie potrzeby dostosowania światła do wykonywanych czynności.

Jak wygląda to w praktyce? Kiedy muszę popracować wieczorem przy komputerze wybieram najmocniejsze światło – czy to w lampce, czy też w oświetleniu górnym. Kiedy później zamierzam zrelaksować się na kanapie z kubkiem goręcej herbaty – wybieram światło najsłabsze. Żarówki SceneSwitch okazały się świetnym rozwiązaniem wszystkich oświetleniowych problemów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / Materiały prasowe Philips

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony