Złoty olejek do ciała – co polecamy?

Złoty olejek do ciała – co polecamy?

Podkreślamy wakacyjną opaleniznę!

Udane wakacje kojarzą nam się m.in. z piękną opalenizną. Pamiętajmy o tym, żeby w walizce spakowanej na urlop znalazły się kremy z filtrem, to najważniejsze. Warto również zabrać ze sobą złoty olejek, który dodatkowo podkreśli brązowy kolor skóry.

ZOBACZ: HEMP CARE – SUCHY OLEJEK DO CIAŁA Z ORGANICZNYM WŁOSKIM OLEJEM KONOPNYM

Olejek z drobinkami to produkt, którego każda wielka gwiazda używa przed wyjściem na czerwony dywan. Olejek nie tylko podkreśla kolor opalenizny, ale również rozświetla skórę i sprawia, że wygląda się szczuplej.

Wybrałyśmy 6 naszych ulubionych olejków i umieściłyśmy je w poniższej galerii. Jesteście ciekawe, co polecamy?

Nuxe olejek z drobinkami

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć kultowego olejku od marki Nuxe. Według nas jest to świetna letnia alternatywa dla ich klasycznego suchego olejku. Ostatnio zwróciłyśmy również uwagę na olejek od Eisenberg. Jeżeli nie chcecie mocno widocznej złotej poświaty, a delikatne rozświetlenie – zwróćcie uwagę na olejek od Toma Forda lub od Hagi. Ten ostatni jest naszym hitem i odkryciem tego lata!

Złoty olejek do ciała - co polecamy?

Eisenberg - Huile Visage & Corps SPF 6

Olejek Sublime Tan dba o Twoją opaloną skórę. Łącząc ochronę przeciwsłoneczną i działanie przeciwstarzeniowe, ten wyjątkowy olejek o zmysłowym zapachu sprawia, że skóra jest idealnie aksamitna i nawilżona, cudownie opalona. Jego formuła, zawierająca dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz Witaminę E, zapobiega wysuszaniu skóry i chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jego delikatny, słodki zapach uwalnia Twoją zmysłowość, oraz ujawnia cudowną opaleniznę.
Cena: 239 zł / 100 ml
« 1 z 6 »

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony