Zabiegi na twarz, które warto wykonać przed ślubem

Zabiegi na twarz, które warto wykonać przed ślubem

W tym wielkim dniu każda kobieta chce wyglądać idealnie. Panny Młode przed ślubem ciężko pracują nad swoim wyglądem ? stosują różnego rodzaju diety, zwiększają aktywność fizyczną, a także odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. A jeżeli jesteśmy przy tym ostatnim? Razem z dr Ewą Rybicką z warszawskiej kliniki Estetica Nova zdradzamy, na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę i co jest hitem wśród Panien Młodych. Skupimy się na zabiegach na twarz, a w kolejnej części przedstawimy zabiegi na ciało.

ZOBACZ: Co do powiększania ust ma? botoks?

Medycyna estetyczna ma do zaoferowania wiele, dlatego często trudno zdecydować się na jakiś konkretny zabieg. I właśnie dlatego najlepiej wybrać się na konsultację i zaufać specjaliście, który najlepiej dopasuje zabiegi do potrzeb skóry.

DR EWA RYBICKA: Przede wszystkim należy zadać pytanie: co się dzieję na buzi? Jeżeli są jakieś przebarwienia czy blizny, których chcemy się pozbyć ? dobrze jest zadbać o to co najmniej kilka miesięcy wcześniej.

Jak wspomniała dr Rybicka ? jeżeli zmagamy się z nieco poważniejszymi problemami skórnymi, nie możemy zostawiać ich na ostatnią chwilę. Trądziku, blizn i przebarwień nie pozbędziemy się w tydzień, dlatego należałoby skupić się na nich np. pół roku wcześniej.

Botoks przed ślubem

DR EWA RYBICKA: A bliżej ślubu? Jeżeli jest bardzo silna mimika twarzy to około miesiąc wcześniej warto jest zrobić sobie toksynę botulinową. Bardzo dużo młodych kobiet ma problem z tym, że ta mimika jest zbyt silna i przez to jest mocno widoczna lwia zmarszczka czy bruzdy poprzeczne na czole. W momencie, w którym nieco zrelaksujemy te mięśnie, bo my przecież ich nie porażamy, tylko powodujemy taką jakby modulację ich siły, skóra i twarz będą wyglądać na bardzo zrelaksowane. Oczywiście zabiegi z botoxem nie dotyczą wszystkich kobiet, które przygotowują się do ślubu.

Infuzja tlenowa

Przed wielkim wyjściem czy ważną imprezą (a tą z pewnością jest własny ślub) warto zafundować swojej skórze porządną dawkę nawilżenia. Zabiegiem idealnym dla każdej Panny Młodej, niezależnie od rodzaju skóry, będzie infuzja tlenowa.

DR EWA RYBICKA: Przed ślubem fajnie jest tę skórę porządnie nawilżyć. Mamy do tego genialny zabieg ? Intraceuticals. Jest to zabieg, który jest na rynku już od kilku lat i te kobiety, które go znają, absolutnie go uwielbiają. Za pomocą tlenu wtłaczamy aktywne składniki do skóry. Intraceuticals jest marką australijską, która ma bardzo dobrze zbilansowane do różnych potrzeb skóry ampułki ? nawilżające, kolagenowe itp. Zabieg jest bardzo przyjemny, absolutnie bezbolesny i relaksujący, a jego efekty są widoczne od razu. Można wykonać go przed samym ślubem, a można również zaplanować całą serię. I tutaj bardzo korzystne są pakiety, które proponuje Intraceuticals ? kupujemy 3 albo 6 zabiegów i dostajemy w gratisie kosmetyki do pielęgnacji w domu.

MIZZLE: A co z mezoterapią?

DR EWA RYBICKA: W zależności od tego jakie mamy problemy skórne, jeżeli są trochę bardziej zaawansowane, a Panna Młoda ma troszeczkę więcej lat niż dwadzieścia kilka, to oczywiście warto. Generalnie najlepiej na 2-3 miesiące wcześniej przyjść na konsultację i ustalić plan działania. Ja nie chciałabym dawać jednej recepty, bo wszystko zależy od potrzeb skóry.

Klinika Estetica Nova mieści się w Warszawie przy ulicy Jana Kazimierza 32B Lok. U 1. Więcej informacji na temat zabiegów i oferty znajdziecie na TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pixabay / Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony