WYRAŹ SWOJE PIĘKNO. Oto oczekiwana kampania Zalando Beauty!

WYRAŹ SWOJE PIĘKNO. Oto oczekiwana kampania Zalando Beauty!

Zalando poszerzyło swój asortyment o kosmetyki topowych marek i startuje właśnie z kampanią Wyraź swoje piękno. Zachwycamy się zdjęciami i chcemy się nimi z Wami podzielić. Pewnie nie tylko my bardzo cieszymy się, że teraz zakupy modowe można pogodzić z tymi kosmetycznymi!

ZOBACZ: Kosmetyki na Zalando? Już niedługo zrobimy zakupy!

Kampania odzwierciedla promowane przez Zalando wartości i zachęca do eksponowania swojego stylu i osobowości niezależnie od wieku, płci, zasad i upodobań. Przekonuje, że wyrażanie swojego piękna nie powinno być podyktowane oczekiwaniami innych.

Zalando Beauty

Spot reklamowy to efekt pracy nad sesją zdjęciową w Londynie uchwycony przez ?ukryte kamery?. Występują w nim zarówno profesjonalni modele oraz osoby, które na co dzień nie są związane zawodowo z modelingiem. Członkowie obsady, w tym Marta Gawron, Nadine Leopold, Anuthida Ploypetch, Cajsa Wessberg, Charli Howard i Marvin Durell, odzwierciedlają przełomową i nowoczesną estetykę, a przede wszystkim różne twarze piękna. Występujące w kampanii osoby zostały zaproszone na zwyczajną sesję zdjęciową, gdzie poproszono je o samodzielne przygotowanie ulubionego makijażu, poprawienie fryzury i zarostu. Nie zdawały sobie sprawy, że już w tym momencie były częścią spotu reklamowego. Uczestnicy mieli okazję wypróbowania kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów oraz do makijażu dostępnych w Zalando marek, m.in. Clinique, Curlsmith, Dr. Botanicals, Dr Dennis Gross, Estée Lauder, Golden Beards, Hej Organic, L?Oréal Paris, Lixirskin, Lumene, M.A.C., Max Factor, czy Pixi. Materiał filmowy, który uwiecznił przygotowania do kampanii wyreżyserowany został przez Lauren Caris Cohan.

Zalando kosmetyki

Szeroki asortyment kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych dostępnych w Zalando obejmuje ponad 10 000 produktów od ponad 250 marek, zarówno międzynarodowych, jak i niszowych. Są to m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry i włosów, nowości i klasyki do makijażu czy najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. W najbliższym czasie oferta powiększona zostanie o marki takie jak NYX, Oribe, Glamglow i Bumble and Bumble. W sprzedaży dostępna jest pochodząca z Polski, ale popularna w całej Europie marka GLOV, która słynie z wysokiej jakości akcesoriów kosmetycznych do demakijażu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Felicity Ingram / Materiały prasowe Zalando

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony