Wielki powrót paznokci sprzed lat?

Wielki powrót paznokci sprzed lat?

Modne paznokcie to temat rzeka. Ja już jakiś czas temu zmęczyłam się kolorowymi zdobieniami, azteckimi malowankami i rzucającymi się w oczy kolorami. Na ich miejscu zagościły neutralne kolory, a największym szaleństwem jest stonowane bordo. Ale jak wiadomo – święta to wyjątkowy moment w roku, w którym nawet manicure rządzi się swoimi prawami.

ZOBACZ: Wielki powrót ozdób do paznokci? To może być hit!

Najmodniejsze paznokcie?

Na świąteczne szaleństwo skusiłam się nawet nudna ja. Na Instagramie Wendy Nguyen (która dodaje mnóstwo pięknych zdjęć!) znalazłam manicure, który bardzo przypadł mi do gustu. Zaraz, zaraz… Czyżbyśmy cofały się o jakieś 10 lat?

Brokatowe paznokcie

Tak, skusiłam się na manicure, którego nie miałam już od bardzo dawna… Początkowo niespecjalnie byłam przekonana do brokatowego frenchu, ale teraz muszę przyznać, że zaczyna podobać mi się coraz bardziej. Raczej nie chciałabym nosić go na co dzień, ale w okresie świątecznym? Czemu nie!

Paznokcie Wendy prawdopodobnie były budowane od zera czy pomocy kryjącego żelu i brokatowego na końcach paznokci. Ja zdecydowałam się na hybrydowy french wykończony mocno połyskującym srebrnym pyłkiem z drobinkami różnej grubości.

I ku mojemu zaskoczeniu – patrząc na instagramową ankietę – paznokcie chyba przypadły Wam do gustu…

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / Instagram / @wendy_online / @cjartistrygirls

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony