Wielki powrót ozdób do paznokci? To może być hit!

Wielki powrót ozdób do paznokci? To może być hit!

W ostatnich latach manicure zyskał zupełnie nowy wymiar. Paznokcie żelowe nie są już zdobione kiczowatym kolorowym brokatem, a na jego miejscu zagościły odcienie nude i zdobienia niczym nie przypominające te sprzed kilku lat. Ale… Pamiętacie jeszcze ozdoby do paznokci? Okazuje się, że być może już niedługo powrócą. I to w wielkim stylu!

ZOBACZ: Semilac x DeeZee – nowy odcień lakieru: GIRLBOSS

Ostatnio, gdy szukałam inspiracji na nowy manicure natknęłam się na jedno z nowszych zdjęć Pauliny Mikołajczyk, znanej na Instagramie jako @schatzii_. Swoją drogą to jeżeli jeszcze jej nie śledzicie to koniecznie nadróbcie zaległości, to jedna z moich ulubionych polskich instagramerek!

Ozdoby do paznokci

Paulina postawiła na bardzo delikatny manicure w odcieniu nude, w którym zatopione zostały wspomniane wyżej ozdoby. Kiczowaty efekt sprzed lat? Ani trochę! Ozdoby delikatnie połyskują spod warstwy żelu lub lakieru – nawet ja, chociaż w ostatnim czasie najbardziej lubię jednokolorowe paznokcie bez ozdób, zakochałam się całkowicie.

Poprosiłam moją stylistkę paznokci o stworzenie podobnego manicure. I wtedy dowiedziałam się, że marka Mistero Milano postanowiła “reaktywować” trend ozdób sprzed lat i nadać im zupełnie nowy wymiar.

Wielki powrót ozdób na paznokcie? Nowy trend manicure na jesień 2018

Zdobienie paznokci żelowych

W ofercie Mistero Milano pojawiły się “dropsy”, czyli połyskujące serduszka, gwiazdki i plastry miodu. Jest to bardzo fajna opcja dla tych kobiet, które jednocześnie chcą zaszaleć z manicurem i postawić na neutralne paznokcie. Ja jestem pewna, że już niedługo kolejne marki specjalizujące się w stylizacji paznokci wprowadzą ozdoby do swojej oferty i zapanuje nowa moda!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @schatzii_ / @misteromilano_official

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony