Wet n wild prezentuje kosmetyki do pielęgnacji. Wśród nich brokatowa maska

Wet n wild prezentuje kosmetyki do pielęgnacji. Wśród nich brokatowa maska

Wet n wild prezentuje kosmetyki do pielęgnacji. Wśród nich brokatowa maska

Coraz więcej marek tworzących kosmetyki kolorowe dostrzega potencjał kosmetyków do pielęgnacji. Jakiś czas temu tego typu nowości wprowadziła Becca, ale nie brakuje ich również np. w ofercie Too Faced.

ZOBACZ: Nowe maseczki do twarzy od La Mer. Dlaczego są tak wyjątkowe?

Wet n wild to drogeryjna marka, która ma w ofercie wszystko, co przyda się do wykonania makijażu. Okazuje się, że już niedługo do kolorówki dołączy również pielęgnacja. A wśród niej m.in. pożądane brokatowe maseczki do twarzy.

Kosmetyki do pielęgnacji od Wet n wild. Oto brokatowa maska!

Wet n wild brokatowa maseczka

Marka Wet n wild postanowiła wykorzystać popularność brokatowych maseczek i stworzyć ich własną wersję. Detox It Purifying Glitter Mask Tone Up Brightening Glitter Mask to maseczki peel off. Pierwsza z nich oczyszcza pory, druga ma rozświetlać i nawilżać cerę.

Najlepsza jest jednak ich cena. Kosmetyki z najnowszej kolekcji (wśród których znajdują się również maski) mają kosztować od 2 do 9 dolarów (od ok. 7,50 do 33 złotych). Dla porównania – brokatowa maska od GlamGlow kosztuje 229 złotych, natomiast maseczka od Too Faced – około 200 złotych.

Nowości od Wet n wild mają pojawić się w sprzedaży już za lada moment w USA. Mamy nadzieję, że niedługo zawitają również do polskich drogerii.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Wet n Wild

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony