Uwielbiasz zapach meteorytów Guerlain? Zachwycą Cię perfumy!

Uwielbiasz zapach meteorytów Guerlain? Zachwycą Cię perfumy!

Uwielbiasz zapach meteorytów Guerlain? Zachwycą Cię perfumy!

Są takie kosmetyki, które od lat są niekwestionowaną klasyką. Wśród nich znajduje się m.in. kultowy zapach Chanel N°5 oraz meteoryty od Guerlain. Meteorites, czyli rozświetlający puder w kulkach, to najbardziej znany produkt marki Guerlain. Nie tylko daje świetny efekt na skórze i ma efektowne opakowanie, ale również przepięknie pachnie.

ZOBACZ: [WYWIADY MIZZLE] Sebastian Bukowski: Gdy usłyszysz, że masz ładny podkład, to bądź pewna, że jest albo źle dobrany, albo źle nałożony

Kolorowe kuleczki mają ogromną rzeszę fanek i to właśnie z myślą o nich marka Guerlain przygotowała kolejny wyjątkowy produkt…

Guerlain Meteorites perfumy

Guerlain już jakiś czas temu zaprezentował swoją nowość – perfumy o zapachu kultowego pudru. Na Instagramie w sferze beauty zrobiło się ogromne poruszenie.

Thierry Wasser ? mistrz perfumiarstwa marki Guerlain, zinterpretował na nowo fiołek ze wszystkimi jego niuansami: od nut zielonych po drzewne ? ukryte w głębi, a nawet jego akcenty pudrowe. Zapach otwiera się aromatem jabłka, które nadaje mu nieco ostrą owocową nutę, po czym rozwija się kwiatowym bukietem róży i fiołka, objawiającym się cudownie poprzez zmysłowe białe piżmo.

Zapach zamknięty jest w okrągłym flakonie z pięknym detalem srebrnego rozpylacza i zwieńczony został perłoworóżowym korkiem. Przestrzenna faktura papierowej etykiety odzwierciedla jeden z symboli gamy Météorites: girlandę perłowych kolorów pudrowych perełek, podkreślonych akcentem srebra.

Perfumy właśnie pojawiły się w Sephorze i jesteśmy przekonane, że nie przejdzie obok nich obojętnie żadna fanka kosmetyków Guerlain. Fiołkowy zapach został zamknięty w uroczej stu mililitrowej buteleczce, za którą trzeba zapłacić 345 złotych. Jesteśmy przekonane, że chętnych nie zabraknie!

Guerlain stworzył perfumy o zapachu meteorytów. Gdzie je kupić?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @Guerlain / Materiały Prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony