Urządzenia Foreo to sekret urody modelek? Wygląda na to, że tak!

Urządzenia Foreo to sekret urody modelek? Wygląda na to, że tak!

Urządzenia Foreo to sekret urody modelek? Wygląda na to, że tak!

Urodowe gadżety od Foreo niemalże całkowicie odmieniły naszą codzienną pielęgnację. Zaczęło się od szczoteczek do mycia twarzy, później pojawiły się szczoteczki do mycia zębów, masażery pod oczy, a także inteligente maseczki. Szwedzka marka idzie jak burza i w tym sezonie rządzi na backstage’ach największych pokazów mody.

ZOBACZ: Foreo FOFO, czyli kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Foreo x Victoria Beckham

Inteligentna maseczka do twarzy od FOREO – to sekret backstage’u zapewniający nieskazitelny wygląd modelkom na pokazie Victorii Beckham.

Szwedzka marka FOREO ponownie stała się „wyborem ekspertów” – ich modny beauty gadżet UFO mini zadbał o nieskazitelny wygląd 30 modelek tuż przed wykonaniem makijażu i fryzury na pokazie najnowszej kolekcji Victorii Beckham na wiosnę i lato 2019, odbywającej się w Galerie Thaddaeus Ropac na London Fashion Week 2018.

Marka już po raz drugi w tym roku była partnerem pokazu brytyjskiego domu mody, a UFO mini zadbało o wszystkie modelki za kulisami pokazu, zanim trafiły w ręce makijażysty Pata McGratha i fryzjera Guido Palau.

Foreo x Bizuu

20 września, marka BIZUU zaprezentowała najnowszą kolekcje na sezon jesień -zima 2018/2019. Jednym z partnerów wydarzenia została Szwedzka marka FOREO, lider w zakresie urządzeń smart beauty.

Za pomocą inteligentnych maseczek, FOREO i ich najnowszemu urodowemu gadżetowi UFO Mini, zadbano o nieskazitelny wygląd wszystkich modelek. Dzięki 90cio sekundowemu zabiegowi pielęgnacyjnemu, aktywowanemu przez szereg świateł LED, które UFO mini emituje oraz pulsacjom T-Sonic™, twarze modelek zostały głęboko nawilżone i rozświetlone przed nałożeniem makijażu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Foreo

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony