Urban Decay zaprezentował najbardziej oczekiwaną paletę cieni w tym sezonie

Urban Decay zaprezentował najbardziej oczekiwaną paletę cieni w tym sezonie

Urban Decay zaprezentował najbardziej oczekiwaną paletę cieni w tym sezonie

Dlaczego chcemy ją mieć?

Urban Decay regularnie zaskakuje kolejnymi nowościami kosmetycznymi. Marka słynie przede wszystkim ze świetnych paletek z cieniami do powiek. Kilka dni temu zaprezentowano kolejną.

ZOBACZ: Huda Beauty odświeżyła paletę Rose Gold!

Urban Decay – Born to Run

Najnowsze dziecko Urban Decay to Born to Run. Paleta inspirowana jest podróżami i miejscami, które chętnie odwiedzamy w okresie urlopowym. Nie brakuje ciepłych brązów, różów i brzoskwini, które przypominają zachody słońca, nie brakuje także zieleni inspirowanej tropikalną roślinnością.

Born to Run to paleta, w której znajdziecie aż 21 cieni. Oprócz matów w pożądanych odcieniach jest również mnóstwo cieni metalicznych. Warto również dodać, że taki format palet nie jest zbyt charakterystyczny dla Urban Decay – kultowe Naked wyglądają zupełnie inaczej. Born to Run przypomina nam bardziej palety od Anastasii Beverlly Hills lub Huda Beauty i… bardzo nam się to podoba!

Urban Decay – Born to Run – kiedy w Polsce?

Potwierdziłyśmy informacje u źródła i możemy Wam zdradzić, że paletka pojawi się w Polsce na przełomie lipca i sierpnia. Nie wiemy, jak Wy, ale my czekamy na nią z niecierpliwością!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Urban Decay – Born to Run - paleta, którą chcemy mieć
Fun fact: Our Born to Run palette is covered with pictures from our Product Development team's most memorable trips around the globe We're not crying, you're crying! #UrbanDecay #BornToRun #Makeup
« 1 z 5 »

Zdjęcia: Instagram / @urbandecaycosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony