Urban Decay prezentuje wakacyjną wersję mgiełki All Nighter

Urban Decay prezentuje wakacyjną wersję mgiełki All Nighter

Urban Decay prezentuje wakacyjną wersję mgiełki All Nighter

Nie ukrywamy, że limitowane kolekcje kosmetyków to coś, co lubimy najbardziej. A w szczególności te letnie i wakacyjne, które nie tylko mają piękne opakowania i kolory, ale również… zapachy! Wszystkie te warunki spełnia “nowość” od marki Urban Decay.

ZOBACZ: Widziałyśmy kolekcję Urban Decay x Gra o tron!

Urban Decay All Nighter

“Nowość” piszemy celowo, bo mowa o dobrze wszystkim znanej mgiełce All Nighter, która zyskała właśnie nowe wydanie. All Nighter Summer Solstice to dokładnie ten sam produkt co standardowa wersja. Różnicą jest opakowanie i wspomniany na początku zapach.

Fixer do makijażu

Producent twierdzi, że w buteleczce zamknięty został zapach niekończącego się lata. To kompozycja zapachowa łącząca nuty soczystego “rozgniecionego” ananasa, kokosa oraz morskiej bryzy. Czy tylko my od razu wyobraziłyśmy sobie pinacoladę?

Mgiełka lada moment ma trafić do sprzedaży w oficjalnym sklepie marki. Na premierę w Polsce pewnie będziemy musiały jeszcze chwilę zaczekać, ale jesteśmy pewne, że zapach mgiełki wynagrodzi cierpliwość. Produkt dostępny jest w dwóch pojemnościach – pełnej wersji (118 ml) i podróżnej (30 ml).

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Urban Decay

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony