Trening? Lekcja tańca? Oto podkład, który przetrwa WSZYSTKO!

Trening? Lekcja tańca? Oto podkład, który przetrwa WSZYSTKO!

Trening? Lekcja tańca? Oto podkład, który przetrwa WSZYSTKO!

Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że będę pisała o podkładzie idealnym na siłownię – prawdopodobnie zaczęłabym się śmiać. No bo przecież na siłownię idzie się poćwiczyć, a nie nieustannie kontrolować czy nie spływa nam makijaż. Ostatnio jednak wybierałam się na lekcję tańca. Właśnie wtedy przypomniałam sobie o podkładzie, który już jakiś czas temu dostałam do przetestowania od marki IsaDora.

ZOBACZ: IsaDora – długotrwały podkład Active All Day Wear Make-up 24h

IsaDora Active

Wspomniany podkład to Active All Day Wear Make-up 24h. Już w pierwszej kolejności urzekło mnie opakowanie. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię podkłady z tubkach, które można zużyć do samego końca.

IsaDora Active - podkład odporny na pot - idealny na trening

No dobra, a teraz przejdę od razu do rzeczy. Informacje od producenta znajdziecie w powyższym linku, a tymczasem skupię się na swoich wrażeniach. IsaDora obiecuje nam, że podkład jest odporny na pot i wilgoć. A takie produkty kojarzą mi się z ciężką formułą, gęstą i niewspółpracującą konsystencją… Tutaj tego nie ma. Podkład świetnie się rozprowadza i przy pomocy pędzla, i przy pomocy gąbeczki. Ma średnie krycie, które można budować poprzez nałożenie kolejnej warstwy. Produkt świetnie łączy się z korektorem, a utrwalony pudrem nie ma prawa drgnąć!

IsaDora podkład

Byłam bardzo zaskoczona, że nawet pomimo lekko spoconego czoła makijaż pozostał w idealnym stanie. Wtedy postanowiłam przetestować go również na siłowni. I tym razem nie byłam już bardzo zaskoczona tym, że makijaż po treningu wyglądał bardzo dobrze. Nie namawiam Was do noszenia ciężkiego makijażu na siłowni, ale jeżeli szukacie dobrego podkładu, który zakryje niedoskonałości i nie spłynie razem z pierwszymi kroplami potu – oto Wasz wybawca!

Nie mogłabym również nie wspomnieć o jego dobrej cenie. Na oficjalnej stronie marki można kupić go za 92 złote, ale w sklepach internetowych możecie go kupić nawet za 60.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony