Too Faced prezentuje nową mascarę. Oto Damn Girl!

Too Faced prezentuje nową mascarę. Oto Damn Girl!

Nie skłamiemy, gdy napiszemy, że gdy Too Faced zapowiada kolejną nowość to cała sfera beauty czeka na nią z ogromną niecierpliwością. Podobnie jest i tym razem, nie mogło być inaczej. Już niedługo do oferty marki dołączy kolejna mascara!

ZOBACZ: Najpierw mascara, teraz… eyeliner! Oto nowa odsłona Better Than Sex od Too Faced!

Too Faced Damn Girl

Na Instagramie Jerroda Blandino, dyrektora kreatywnego Too Faced, pojawiło się właśnie video, w którym przedpremierowo zaprezentował nowość. Stwierdził, że fani marki są najlepszymi i najbardziej niecierpliwymi beauty trendsetterami – informacja o mascarze Damn Girl! miała pojawić się w sieci nieco później, ale pojawił się mały wyciek informacji i Jerrod postanowił nie zwlekać już ani chwili dłużej…

Too Faced mascara

Mascara Damn Girl! zamknięta w pięknym różowym opakowaniu ma zagwarantować nam trwałość do 24 godzin, intensywnie czarny kolor, maksymalne podkręcenie i pogrubienie rzęs. Producent gwarantuje, że tusz nie będzie się osypywać i rozmazywać, co z pewnością docenią wszystkie użytkowniczki tego typu kosmetyków.

Więcej informacji oraz oficjalne zdjęcia mascary mają pojawić się na Instagramie Too Faced 23 maja. Tusz trafi do sprzedaży 6 czerwca i w pierwszej kolejności pojawi się w Sephorze – mamy nadzieję, że również w Polsce!

Kto na pewno nie odpuści testów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @jerrodblandino / @trendmood1

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony