To właśnie tego rozświetlacza w dniu ślubu użyje Meghan Markle!

To właśnie tego rozświetlacza w dniu ślubu użyje Meghan Markle!

Zobaczcie, jak pięknie wygląda na skórze.

Ślub Księcia Harry’ego i Meghan Markle już w sobotę. Na to wydarzenie z niecierpliwością czeka cały świat, a media nie piszą już o niczym innym. Każdy zastanawia się jak będzie wyglądać Panna Młoda. Najważniejsze – jak będzie wyglądać jej suknia ślubna? Ale nie bez znaczenia pozostaje cała reszta. Ślubny makijaż Meghan od kilku dni jest tematem numer jeden na wszystkich kobietach portalach.

ZOBACZ: Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Opublikowany przez The Royal Family 21 grudnia 2017

 

Podczas, gdy wszyscy obstawiają jakich kosmetyków użyje w tym wielkim dniu przyszła księżna, jedna z kosmetycznych marek chwali się rozświeltaczem z limitowanej edycji i… No właśnie. Mowa oczywiście o rozświetlaczu od Becca Cosmetics z wytłoczonym symbolem monarchii brytyjskiej.

Czy to przypadek, że rozświetlacz Shimmering Skin Perfector® Pressed Highlighter Royal Glow ma premierę właśnie teraz? Wszyscy mówią o tym, że będzie to jeden z kosmetyków, który Meghan Markle (albo może raczej jej wizażysta) użyje w dniu ślubu.

Meghan Markle w dniu ślubu użyje limitowanego rozświetlacza Becca!

Becca Shimmering Skin Perfector® Pressed Highlighter Royal Glow

Co do samego rozświetlacza… Ten wydaje się być dosyć ciemny, ale tak naprawdę jest bardzo uniwersalny. Wygląda pięknie zarówno u posiadaczek bardzo jasnej skóry, jak i tej ciemnej. Rozświetlacz jest dostępny w limitowanej edycji w kolekcjonerskim opakowaniu. Póki co nie ma żadnej informacji o tym, że produkt pojawi się w polskiej Sephorze, ale… Kto wie? Na stronie Becca dostaniecie go za 38 dolarów, czyli za tyle samo, co rozświetlacze z regularnej kolekcji.

ZOBACZ: Becca – Gradient Sunlit Bronzers

Zdjęcia: Materiały prasowe becca Cosmetics / FACEBOOK / THE ROYAL FAMILY / ALEXI LUBOMIRSKI

Meghan Markle założyła sukienkę Self Portrait i... kobiety zwariowały!
Od kilku lat mamy szansę przyglądać się tak zwanemu "efektowi Kate". Jeżeli nie wiecie, o czym mowa - śpieszymy z odpowiedzią. Kate Middleton, żona Księcia Williama i Księżna Cambridge, to prawdziwa ulubienica kobiet. Ubrania, w których pokazuje się podczas oficjalnych i tych mniej oficjalnych wyjść sprzedają się jak świeże bułeczki. I na pewno pomaga w tym fakt, że Kate często sięga po ubrania dostępne w sieciówkach. Komplet z Zary? Nie zdziwcie się, gdy Kate postawi na taką stylizację. Middleton to ikona, z którą chce pracować każdy projektant i każda marka. FOTO: Instagram / @mrselfportrait
« 1 z 5 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony