To właśnie tego rozświetlacza w dniu ślubu użyje Meghan Markle!

To właśnie tego rozświetlacza w dniu ślubu użyje Meghan Markle!

Zobaczcie, jak pięknie wygląda na skórze.

Ślub Księcia Harry’ego i Meghan Markle już w sobotę. Na to wydarzenie z niecierpliwością czeka cały świat, a media nie piszą już o niczym innym. Każdy zastanawia się jak będzie wyglądać Panna Młoda. Najważniejsze – jak będzie wyglądać jej suknia ślubna? Ale nie bez znaczenia pozostaje cała reszta. Ślubny makijaż Meghan od kilku dni jest tematem numer jeden na wszystkich kobietach portalach.

ZOBACZ: Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Opublikowany przez The Royal Family 21 grudnia 2017

 

Podczas, gdy wszyscy obstawiają jakich kosmetyków użyje w tym wielkim dniu przyszła księżna, jedna z kosmetycznych marek chwali się rozświeltaczem z limitowanej edycji i… No właśnie. Mowa oczywiście o rozświetlaczu od Becca Cosmetics z wytłoczonym symbolem monarchii brytyjskiej.

Czy to przypadek, że rozświetlacz Shimmering Skin Perfector? Pressed Highlighter Royal Glow ma premierę właśnie teraz? Wszyscy mówią o tym, że będzie to jeden z kosmetyków, który Meghan Markle (albo może raczej jej wizażysta) użyje w dniu ślubu.

Meghan Markle w dniu ślubu użyje limitowanego rozświetlacza Becca!

Becca Shimmering Skin Perfector? Pressed Highlighter Royal Glow

Co do samego rozświetlacza… Ten wydaje się być dosyć ciemny, ale tak naprawdę jest bardzo uniwersalny. Wygląda pięknie zarówno u posiadaczek bardzo jasnej skóry, jak i tej ciemnej. Rozświetlacz jest dostępny w limitowanej edycji w kolekcjonerskim opakowaniu. Póki co nie ma żadnej informacji o tym, że produkt pojawi się w polskiej Sephorze, ale… Kto wie? Na stronie Becca dostaniecie go za 38 dolarów, czyli za tyle samo, co rozświetlacze z regularnej kolekcji.

ZOBACZ: Becca – Gradient Sunlit Bronzers

Zdjęcia: Materiały prasowe becca Cosmetics / FACEBOOK / THE ROYAL FAMILY / ALEXI LUBOMIRSKI

Meghan Markle założyła sukienkę Self Portrait i... kobiety zwariowały!
Od kilku lat mamy szansę przyglądać się tak zwanemu "efektowi Kate". Jeżeli nie wiecie, o czym mowa - śpieszymy z odpowiedzią. Kate Middleton, żona Księcia Williama i Księżna Cambridge, to prawdziwa ulubienica kobiet. Ubrania, w których pokazuje się podczas oficjalnych i tych mniej oficjalnych wyjść sprzedają się jak świeże bułeczki. I na pewno pomaga w tym fakt, że Kate często sięga po ubrania dostępne w sieciówkach. Komplet z Zary? Nie zdziwcie się, gdy Kate postawi na taką stylizację. Middleton to ikona, z którą chce pracować każdy projektant i każda marka. FOTO: Instagram / @mrselfportrait
« 1 z 5 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony