To pewne – paleta Naked od Urban Decay znika ze sprzedaży

To pewne – paleta Naked od Urban Decay znika ze sprzedaży

Zła wiadomość dla fanek najbardziej kultowej palety cieni do powiek od Urban Decay. Marka ogłosiła, że klasyczna Naked znika ze sprzedaży. Sfera beuaty nie kryje zawodu, a kosmetyczna marka tłumaczy swoją decyzję o wycofaniu produktu ze sklepów.

ZOBACZ: Urban Decay prezentuje nową minipaletę cieni. Będzie hitem, to pewne!

Wende Zomnir, założycielka marki Urban Decay, tłumaczy, że wycofanie palety ze sprzedaży jest dla niej słodko-gorzkim przeżyciem. Twierdzi, że Naked to bardzo ważna paleta w portfolio marki, która pomogła zdobyć popularność, zyskać ogromne grono miłośników i zrewolucjonizować rynek kosmetyczny. Jednocześnie twierdzi, że bolesny krok jest niezbędny do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, jeszcze lepszych produktów.

Co z tego wynika? Właściwie nie wiadomo. Czyżby UD planował odświeżenie palety i ponowne podbicie serc swoich klientek? Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać.

Urban Decay wycofuje Naked

Urban Decay w związku z wycofaniem palety przygotował niespodziankę dla jej fanek. Naked została przeceniona o 50% i aktualnie w USA czy Wielkiej Brytanii można kupić ją za około 120 złotych. Niestety promocja nie obowiązuje w Polsce… W oficjalnym sklepie UD paleta jest dostępna w cenie 239 złotych, natomiast na stronie Sephory kupicie ją z niewielkim rabatem za 219 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @urbandecaycosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony