Testujemy hit YouTube! Czy odkurzacz na wągry działa?

Testujemy hit YouTube! Czy odkurzacz na wągry działa?

Testujemy hit YouTube! Czy odkurzacz na wągry działa?

Wągry to problem, z którym boryka się większość z nas. Powstają, gdy sebum zostaje “uwięzione” w porach lub gdy te są zapchane martwymi komórkami naskórka. Nieestetyczne ciemne “kropki” zwane również zaskórnikami najczęściej występują na nosie, brodzie i czole. Sposobów na walkę z wągrami jest wiele, a jednym z nich jest gadżet, który już dawno temu stał się hitem beauty kanałów na YouTube.

ZOBACZ: Szczotkowanie ciała na sucho – dlaczego warto włączyć je do swojej pielęgnacji?

Odkurzacz na wągry

Mowa oczywiście o odkurzaczu na wągry. Gadżet nieco kontrowersyjny – jedni uważają, że to bubel, inni nie wyobrażają sobie bez niego życia. Postanowiłyśmy przetestować go na własnej skórze i zaopatrzyłyśmy się w urządzenie o nazwie Kea od Yasumi.

Testujemy hit YouTube! Czy odkurzacz na wągry Yasumi działa?

Może przejdźmy od razu do konkretów. Od razu mówimy, że nie znajdziecie tutaj zdjęć przed i po, podobnie jak zdjęć końcówki po “odkurzaniu” – byłoby to po prostu obrzydliwe. A co za tym idzie – urządzenie DZIAŁA. Początkowo byłyśmy nastawione nieco sceptycznie i nie sądziłyśmy, że tak niepozorne urządzenie będzie na tyle mocne, że poradzi sobie z oczyszczeniem porów. Szybko okazało się, że jest mocniejsze niż mogłoby się wydawać.

Jak to działa? Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia twarzy i wykonania kilkuminutowej parówki (lub gorącej kąpieli), która otworzy pory. Następnie przechodzimy do “odkurzania”. Posuwistymi ruchami przesuwamy odkurzacz zgodnie z instrukcją. Musimy być przy tym naprawdę ostrożni, ponieważ zbyt duża moc może skutkować pojawieniem się zasinień.

Czy to działa? Jak już wspomniałyśmy – TO DZIAŁA! Pomimo, że nie mamy wielkich problemów z zaskórnikami – standardowo pojawiają się w okolicy nosa i brody – po “odkurzaniu” na końcówce urządzenia oraz filtrze (mini gąbeczce) znajduje się sporo wydzieliny łojowej. Po zabiegu twarz jest lekko zaczerwieniona. Z pewnością nie jest to gadżet, którego można używać na co dzień. Wydaje nam się, że nie powinnyśmy używać go częściej niż raz w miesiącu.

Tego typu sprzęty budzą bardzo skrajne emocje. Niektórzy eksperci nie zalecają ich używać, a niektórzy nie wyobrażają sobie bez nich pielęgnacji. My uważamy, że wszystko jest dla ludzi, ale ze wszystkiego trzeba korzystać z umiarem. Możecie testować, ale uważajcie, żeby nie narobić na twarzy szkód. Odkurzacz można stosować wyłącznie do usuwania wągrów, zdecydowanie nie testujcie urządzenia do pozbywania się ropnych wyprysków. Pamiętajcie również o zdezynfekowaniu urządzenia po każdym użyciu i raczej z nikim się nim nie dzielcie – chyba, że będziecie używać własnych końcówek.

Może będzie to dla Was małym zaskoczeniem, ale urządzenie nie jest drogie. Możecie je kupić w internetowym sklepie Yasumi za 159 złotych.

Testujemy hit YouTube! Czy odkurzacz na wągry Yasumi działa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: mizzle.pl / Yasumi / Pixabay

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony