Te kosmetyczne kalendarze adwentowe są najbardziej opłacalne i… jeszcze dostępne!

Te kosmetyczne kalendarze adwentowe są najbardziej opłacalne i… jeszcze dostępne!

Te kosmetyczne kalendarze adwentowe są najbardziej opłacalne i… jeszcze dostępne!

Kosmetyczne kalendarze adwentowe to prawdziwy fenomen. O ile jeszcze kilka lat temu na palcach jednej ręki można było policzyć, która marka miała je w swojej ofercie, tak teraz jest zupełnie odwrotnie i mało która marka ich w swojej ofercie nie ma.

ZOBACZ: Tiffany & Co. prezentuje najbardziej ekskluzywny kalendarz adwentowy na świecie

Kalendarze adwentowe są świetną opcją przetestowania wielu kosmetyków, których często nie miałyśmy okazji testować wcześniej. Jak jednak łatwo można się domyślać – w tej kategorii znajdziemy nie tylko prawdziwe perełki, ale czasami również i buble. Na buble szkoda nam czasu i skupiamy się na tych najlepszych, najbardziej opłacalnych i jeszcze dostępnych. Niestety kalendarz Sephora Favorites 2019 jest już całkowicie wyprzedany, ale spokojnie… Są jeszcze świetne propozycje od Zalando i Asos!

Asos kalendarz adwentowy

Zacznijmy od kalendarza Asos. W bardzo ciekawym pudełku z korka znajdziemy 25 kolorowych pudełeczek – a w nich zarówno pełnowymiarowe produkty, jak i miniatury. Posiadaczki będą miały do przetestowania mnóstwo świetnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, jak i kosmetyki kolorowe. W kalendarzu znajdziemy produkty takich marek jak Clinique, Dr.Jart, Rituals, Elemis, NARS i Becca.

Cena: 70 funtów (około 350 złotych / przeliczając po kursie)

Kalendarz adwentowy Asos (a przy okazji pełną listę zawartych w nim produktów) znajdziecie TUTAJ.

NASZA RADA: Nie bójcie się zamawiać z Asos. Ewentualne zwroty są darmowe, a gotówka szybko zwracana jest na konto. Zamawiając warto sprawdzić, którą walutą opłaca się zapłacić najbardziej – najczęściej najkorzystniejszą cenę uzyskujemy płacąc w funtach.

Zalando kalendarz

Podobny kalendarz do tego od Asos znajdziemy na polskim Zalando. Zamiast w pudełku – pudełeczka umieszczone są w dwóch szufladach papierowej komody (tych niestety jest o jedno mniej niż w kalendarzu Asos – 24). Zawartość prezentuje się podobnie – jest pielęgnacja, jest również kolorówka. W kalendarzu Zalando znajdziemy takie brandy jak MAC, St. Tropez, Pai i Dr Dennis Gross.

Cena: 329 złotych

Kalendarz adwentowy Zalando (a przy okazji pełną listę zawartych w nim produktów) znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Asos i Zalando

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony