Te fryzury rządzą na festiwalu Coachella

Te fryzury rządzą na festiwalu Coachella

Warkocze, warkocze i jeszcze raz warkocze.

Festiwal Coachella trwa w najlepsze. Wszystkie gwiazdy (i nie tylko) zjechały się do Palm Springs, gdzie rządzi aktualnie nie tylko dobra muzyka, ale również moda. Tak, bo Coachella to również święto mody i stylu, gdzie każdy może dać ponieść się fantazji i pokazać swoją miłość do stylu boho.

Prezentowałyśmy Wam już stylizacje z festiwalu, teraz skupiamy się na fryzurach. A zdecydowanie jest na czym, bo dziewczyny dały ponieść się festiwalowemu szaleństwu nie tylko w stylizacjach.

ZOBACZ KONIECZNIE: Te fryzury rządzą na festiwalu Coachella

warkocz fryzury

Warkocze, warkocze i jeszcze raz warkocze. To nie będzie przesada, gdy właśnie tak określimy fryzury, które rządzą na Coachelli. To właśnie warkocze są idealnym uzupełnieniem dla stylu boho. Tak więc warkocze dobierane, holenderskie, te plecione od dołu… Wszystkie chwyty (a właściwie to plecenia!) dozwolone.

Bardzo modne w dalszym ciągu są dwa warkocze, które wylansowała Kim Kardashian. Mowa o długich, bardzo ciasno plecionych holendrach. Warkocze pojawiają się również jako uzupełnienie plażowych fal, w tym wydaniu również prezentują się bosko.

A oprócz warkoczy… Ogromną popularnością cieszą się również koczki. Najlepiej takie, które przypominają uszy Myszki Miki. Do tego koniecznie przedziałek zasypany brokatem i kolejne bardzo modne uczesanie gotowe.

Festiwale to czas, w którym można zaszaleć nieco bardziej niż zwykle. Dlatego kobiety sięgają wtedy po kolorowe farby do włosów, brokat, przyklejane kryształki, a nawet tymczasowe złote tatuaże i biżuterie. Myślicie, że to ozdoby na całe ciało? Nie, to tylko dodatki do włosów.

ZOBACZ: Lob – fryzura, którą pokochały gwiazdy. Szykuje się hit wiosny?

Co jest najmodniejsze?

kolczyki do włosów

Jednym z głównych aktualnie panujących trendów są kolczyki do włosów. Zdobimy nimi warkocze, przy ich pomocy można uzyskać bardzo ciekawy efekt. Z resztą – spójrzcie same! W naszej galerii inspiracji kolczyków do włosów znajdziecie co niemiara.

Nie będziemy się już więcej rozpisywać, zachęcamy do przejrzenia zdjęć z poniższej galerii. Być może znajdziecie już teraz inspiracje na Open’era, Orange Warsaw Festival czy Sunrise. Nie bójcie się szaleć!

ZOBACZ: Włosy w rozmiarze XXL. Jak zapewnić im mega objętość?

Te fryzury rządzą na festiwalu Coachella
My look for Coachella day 1! Outfit by @levis_nordic, hair by @franckprovostparis ✌#LiveInLevis
« 1 z 20 »

Zdjęcia: Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony