Szukasz idealnego “podkładu” do nóg? Wypróbuj Body Blur! [RECENZJA]

Szukasz idealnego “podkładu” do nóg? Wypróbuj Body Blur! [RECENZJA]

Szukasz idealnego “podkładu” do nóg? Wypróbuj Body Blur! [RECENZJA]

Trochę wstyd się przyznawać, ale te zdjęcia czekały ponad ROK na przygotowanie i opublikowanie recenzji. Lato w pełni, a że to właśnie teraz potrzebujemy opalenizny najbardziej, postanowiłam nadrobić zaległości. I myślę, że teraz jestem w stanie napisać o produkcie dużo więcej, bo mój Body Blur od Vita Liberata już prawie sięga dna i wystarczy mi jeszcze tylko na kilka użyć. Czy kupię kolejne opakowanie? Już teraz mogę zdradzić Wam, że na pewno tak.

ZOBACZ: Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Na początku muszę wspomnieć, że jeszcze rok temu bałam się produktów typu “makijaż” do ciała. Wydawało mi się, że będą brudzące i że gdy tylko usiądę na krześle lub w samochodzie – na tapicerce pojawią się trudne do usunięcia plamy. Szybko okazało się, że moje przypuszczenia były dalekie od prawdy, a Body Blur jest zupełnie niebrudzącym wakacyjnym must have.

Vita Liberata - Body Blur. Idealny podkład do nóg [RECENZJA]

Vita Liberata Body Blur

Co mówi producent? Body Blur to zmywalny makeup do ciała, który nadaje efekt rozświetlonej gładkiej i naturalnie opalonej skóry. Natychmiastowy efekt opalenizny i nawilżenie skóry. Produkt optycznie wygładza skórę i pozwala zatuszować drobne niedoskonałości, żyłki lub małe blizny nadając satynowe wykończenie.

Produkt można aplikować za pomocą specjalnej rękawicy lub dłoni. Należy użyć kilka porcji preparatu (wielkości ziarna grochu), nakładać kolistymi ruchami. Na twarz i dekolt produkt można nanosić palcami lub używając pędzla do podkładu. Należy umyć dłonie bezpośrednio po aplikacji.

Co mówimy my? Body Blur to genialny produkt, który w kilka minut wyczaruje piękną wakacyjną opaleniznę. Jak już można było przeczytać w opisie producenta – doskonale radzi sobie z zakryciem wszelkich niedoskonałości skóry takich jak widoczne żyłki, siniaki czy przebarwienia. Nadaje skórze piękny odcień i nie bez powodu nazywa się Body Blur – śmiało można rzec, że zostawia na skórze “efekt Photoshopa”.

Vita Liberata - Body Blur. Idealny podkład do nóg [RECENZJA]

Body Blur opinie

Według mnie Body Blur jest genialnym produktem do szybkiego opalania nóg. Efekt pojawia się natychmiast po nałożeniu, nie musimy na niego czekać jak w przypadku samoopalaczy. Kosmetyk daje nie tylko kolor, ale również delikatne rozświetlenie – ma w sobie drobinki, które pięknie odbijają światło i dają efekt czerwonodywanowej “hollywoodzkiej opalenizny”.

Body Blur najlepiej nakładać przy pomocy rękawicy – tej samej, którą nakładamy samoopalacz. W ten sposób unikniemy nieestetycznych plam i zacieków, a także nie podbrudzimy rąk – nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę nakładać “barwiących” produktów (np. podkładu) rękoma. Przed aplikacją produktu najlepiej wykonać dokładny peeling.

Czym Body Blur różni się od samoopalacza? Przede wszystkim jest to produkt “jednodniowy”, bardziej niż do samoopalacza porównałabym go do rajstop w sprayu od Sally Hansen. Całkowicie zmywa się przy pierwszej kąpieli i uwaga – trochę brudzi wannę (ale nie ma najmniejszego problemu z jej umyciem, spokojnie). Według mnie to idealna opcja na wielkie wyjścia i gdy nie mamy czasu na zabawę z samoopalaczem.

Cena: 179 zł / 100 ml. Dostępność w perfumeriach Sephora.

Vita Liberata - Body Blur. Idealny podkład do nóg [RECENZJA]

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony