Świąteczne paznokcie last minute – jeszcze zdążysz!

Świąteczne paznokcie last minute – jeszcze zdążysz!

Świąteczne paznokcie last minute – jeszcze zdążysz!

Inspiracje prosto z Pinteresta!

Wielkie odliczanie do magicznych Świąt Bożego Narodzenia dobiega końca. Z pewnością wiele z Was zgodzi się z nami, że nie ma lepszej okazji, by zaszaleć z manicurem. My – o ile na co dzień stawiamy raczej na paznokcie nude (nudne, ekhm) – o tyle w święta pozwalamy sobie na małe szaleństwo.

ZOBACZ: Pomysły na świąteczny manicure – mnóstwo inspiracji!

Pomysły na świąteczne paznokcie 2019

Opcji jest wiele. Jeżeli nie jesteście fankami wzorków na paznokciach, możecie zaszaleć w inny sposób. Co powiecie na urozmaicenie jednokolorowego manicure? My jesteśmy zachwycone najnowszą kolekcją brokatowych lakierów od marki Eclair Nails, w szczególności tym bordowym z różnej grubości połyskującymi drobinami – efekty możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Świąteczne paznokcie

Dla nieco odważniejszych proponujemy efektowne wzorki. Możecie ozdobić swoje paznokcie charakterystycznymi dla świąt liśćmi ostrokrzewu lub delikatniejszymi śnieżynkami. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z czerwienią i zielenią, kolory te pięknie komponują się ze srebrem i złotem.

Możliwości jest wiele i z pewnością każda z Was znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy Was do małego szaleństwa – w końcu okres świąteczno-sylwestrowy rządzi się swoimi prawami! Poniżej znajdziecie 10 propozycji świątecznych paznokci w różnych stylach. Która spodoba Wam się najbardziej?

Pomysły na świąteczne paznokcie - inspiracje z Pinteresta
Foto: Pinterest / źródło po kliknięciu na zdjęcie
« 1 z 10 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pinterest

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony