Sophie Turner na Gali MET wykreowała nowy fryzurowy trend?

Sophie Turner na Gali MET wykreowała nowy fryzurowy trend?

Sophie Turner na Gali MET wykreowała nowy fryzurowy trend?

Coś czujemy, że takie włosy będą hitem na letnich festiwalach!

Pierwszy poniedziałek maja jak zwykle należał do Gali MET. Najważniejsze gwiazdy i celebrytki związane z branżą mody zebrały się w nowojorskim Metropolitan Museum of Art by móc zapozować na jednym z najważniejszych czerwonych dywanów świata.

ZOBACZ: Wpadka w pierwszym odcinku Gry o tron. Chodzi o włosy Daenerys…

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć jednej z najważniejszych postaci serialu Gra o tron. Mowa oczywiście o Sansie Stark, czyli Sophie Turner. Tym razem to wcale nie o jej kreacji, a o włosach mówią wszyscy…

Sophie Turner fryzura

Coś nam się wydaje, że włosy gwiazdy będą niemałą inspiracją dla uczestniczek tegorocznych muzycznych festiwali. Fryzura Sophie to dzieło Christiana Wooda, fryzjera gwiazd i ambasadora marek Wella Professionals i ghd. Wood w rozmowie z Allure zdradził, że do stworzenia właśnie takie fryzury zainspirowała ją stylizacja aktorki, a dokładniej – jej połyskujący cekinami kombinezon od Louis Vuitton. Zamierzeniem było maksymalne rozświetlenie, dlatego złoty brokat położony na blond włosy wydał się rozwiązaniem idealnym.

Brokatowe włosy

Patrząc na włosy Sophie od razu pomyślałyśmy o produkcie, który dostałyśmy do przetestowania od marki Sephora. Hair Color Glitter Highlighter to idealny produkt dla wszystkich wielbicieli brokatu. Nowy żel jest idealnym rozwiązaniem! Dostępny w złocie i w srebrze, sprawdzi się na włosach, ale też na twarzy i całym ciele, wszędzie pozostawiając roziskrzony ślad. Łatwo się rozprowadza, zarówno pędzlem jak i palcami, będzie idealny na wszystkie letnie festiwale! Aż mamy ogromną ochotę wypróbować go na swoich włosach.

Cena: 55 zł / 30 ml

MET Gala 2019 i brokatowe włosy Sophie Turner - nowy hit?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @cwoodhair / @sophiet

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony