Sara Boruc zdradza, jaki jest jej ulubiony kosmetyk do brwi

Sara Boruc zdradza, jaki jest jej ulubiony kosmetyk do brwi

Sara Boruc zdradza, jaki jest jej ulubiony kosmetyk do brwi

Kiedyś pomijane, a od kilku lat są jednym z najważniejszych elementów makijażu. Brwi, bo o nich mowa, nadają twarzy charakter i pomagają wyrażać emocje. To właśnie dlatego tak istotne jest to, żeby odpowiednio o nie zadbać. A właściwie to malować. Pomady, kredki, cienie, żele… Wybór kosmetyków jest ogromny.

ZOBACZ: Brwi Beyonce – jedne z najbardziej charakterystycznych w show biznesie?

Gwiazdy i celebrytki lubią od czasu do czasu podzielić się swoimi urodowymi trikami. A w dobie Instagrama obserwatorzy mogą osobiście podpytać je np. o ulubione kosmetyki.

Właśnie tak było tym razem. Pod najnowszym zdjęciem Sary Boruc pojawiło się pytanie o jej brwi. Jedna z obserwatorek zapytała ją, jakiego produktu używa do ich malowania. Okazuje się, że kosmetyki Anastasia Beverlly Hills uwielbia nie tylko Kim Kardashian.

Sara Boruc zdradza, jaki jest jej ulubiony kosmetyk do brwi

Sara do makijażu brwi używa kredki. W komentarzu nie wspomniała o tym, której dokładnie, ale jak możemy łatwo się domyślać – jest to albo Brow Wiz albo Brow Definer. Obydwie rewelacyjne!

Tutaj musimy wspomnieć, że z zakupami możecie się chwilę wstrzymać, bo… To pewne! Anastasia Beverly Hills wchodzi do Polski! Wszystkie szczegóły zdradziłyśmy w podlinkowanym artykule.

Sara Boruc makijaż

A wracając do Sary Boruc… Jej makijaże zazwyczaj są subtelne i delikatne. Podkreślają atuty, którymi są m.in. ładne usta i wystające kości policzkowe. Sara zawsze podkreśla brwi, robi to w sposób naturalny, ale również efektowny.

W poniższej galerii znajdziecie beststellery marki ABH. Już wiecie na co będziecie polować, gdy marka pojawi się w Sephorze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Największe bestsellery marki Anastasia Beverly Hills

Anastasia Beverly Hills - DIPBROW® POMADE - ok. 70 zł

« 1 z 9 »

Zdjęcia: Instagram / @mannei_is_her_name

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony