Rosalia stworzyła własną pomadkę VIVA GLAM we współpracy z MAC!

Rosalia stworzyła własną pomadkę VIVA GLAM we współpracy z MAC!

Rosalia stworzyła własną pomadkę VIVA GLAM we współpracy z MAC!

BĘDZIE GORĄCO! Poczuj w sobie siłę, by wyglądać świetnie — już zawsze — dzięki MAC VIVA GLAM, teraz z udziałem Rosalíi. Przełomowa artystka, zdobywczyni GRAMMY i licznych latynoskich GRAMMY wzbogaci swą charyzmą premierę VG26 — najnowszej, limitowanej edycji pomadki MAC VIVA GLAM w odcieniu ognistej czerwieni dla uczczenia 26 lat 100%-owego zaangażowania w dobroczynność.

ZOBACZ: Barbie ma własną pomadkę! Zobaczcie efekty współpracy z MAC!

Rosalia x MAC

Czerpiąca inspiracje z flamenco, miejskich rytmów i muzyki elektronicznej oraz feminizmu 27-letnia artystka z Barcelony reprezentuje pasję, odwagę i oryginalność, którymi uwodzi nas i swoich fanów na całym świecie.

Hojność wygląda świetnie! „To zaszczyt być twarzą VIVA GLAM 26 i promować cel, który łączy ludzi, wspiera indywidualizm i zapewnia 100%-owy zwrot zainwestowanej energii” – twierdzi Rosalía zapytana o dołączenie do grona MACtywistek.

„Niewiarygodna charyzma, energia i siła Rosalíi to idealne odzwierciedlenie tej żywej, nasyconej czerwieni”, mówi Baltasar González Pinel, MAC Director of Makeup Artistry.

„Zakorzeniona we flamenco twórczość Rosalíi łączy gatunki i emocje — nie stroni od ryzyka, jest niezwykle szczodra, po prostu zachwycająca”.

Od 1994 roku MAC VIVA GLAM udało się zebrać na całym świecie ponad 500.000.000 dolarów — a kwota stale rośnie! Cały dochód ze sprzedaży pomadki MAC VIVA GLAM przekazujemy fundacji MAC VIVA GLAM, która wspiera walkę o zdrową przyszłość i równe prawa dla wszystkich.

Kup pomadkę, dzięki której odzyskasz 100% tego, co zainwestowałaś!

„Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy połączyć siły z niezrównaną Rosalíą, która w tym roku wyniesie kampanię MAC VIVA GLAM na nowe wyżyny. Oprócz epickiego głosu i niepowtarzalnego stylu Rosalíę wyróżnia głębokie zaangażowanie w poprawę warunków życia ludzi z HIV/AIDS na całym świecie, szczególnie tych najsłabszych, w tym kobiet, dziewcząt i społeczności LGBTQIA+”, mówi John Demsey, Prezes MAC VIVA GLAM FUND i Prezes Wykonawczy Grupy The Estée Lauder Companies Inc.

POMADKI z linii M·A·C VIVA GLAM:

VG26: Jasna pomarańczowa czerwień (matowa) – NOWOŚĆ dostępna od 24.09.
VIVA GLAM I: Intensywny brązowawy niebiesko-czerwony (matowa)
VIVA GLAM II: Kremowy subtelny różowawy fiołkowy beż (satynowa)
VIVA GLAM III: Przytłumiona brązowa śliwka (matowa)

Sugerowana cena detaliczna: 89 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe MAC

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony