Rihanna stworzyła nowy kolor błyszczyka Gloss Bomb

Rihanna stworzyła nowy kolor błyszczyka Gloss Bomb

Rihanna stworzyła nowy kolor błyszczyka Gloss Bomb

Jest piękny!

Urodowa marka Rihanny – Fenty Beauty – zrobiła ogromne zamieszanie w świecie beauty. Chociaż chyba nikt nie liczył na niesamowitą jakość produktów sygnowanych nazwiskiem gwiazdy (jak to z resztą w takich przypadkach bywa…), okazało się zupełnie odwrotnie. Kosmetyki od piosenkarki nie odbiegają w najmniejszym stopniu od produktów najlepszych marek wysokopółkowych – miałyśmy wielokrotnie okazję przekonać się  tym na własnej skórze.

ZOBACZ KONIECZNIE: Wielki test kosmetyków Fenty Beauty + ROZDANIE + WYNIKI

Błyszczyka do ust Gloss Bomb chyba nie musimy nikomu przedstawiać. To jeden z naszych absolutnych ulubieńców Fenty Beauty! Rihanna wprowadziła właśnie nowy kolor i po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza spoczywać na laurach…

Gloss Bomb FU$$Y

Nowy kolor dostał nazwę FU$$Y, którą można tłumaczyć jako wybredny lub… wyszukany! I chyba podczas wymyślania nazwy chodziło o tłumaczenie numer dwa. Nowy Gloss Bomb ma delikatny odcień brudnego różu i połyskujące drobinki.

Póki co nowego odcienia nie ma jeszcze w polskiej Sephorze, ale kto wie… Może jeszcze przed świętami przyjdzie nowa dostawa? Prawdopodobnie będzie kosztować tyle, co dostępne odcienie – 75 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @fentybeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony