Relaks nie tylko dla kobiet. Testujemy maseczki dla Panów od Unitouch

Relaks nie tylko dla kobiet. Testujemy maseczki dla Panów od Unitouch

Relaks nie tylko dla kobiet. Testujemy maseczki dla Panów od Unitouch

Czasy, gdy tylko kobietom “wolno było” dbać o swój wygląd na szczęście już dawno za nami. Panowie coraz śmielej zaczynają zaglądać do gabinetów medycyny estetycznej, a ich kosmetyczki przestały składać się wyłącznie z antyperspirantu i pasty do układania włosów. Urodowe marki szybko podłapują nowy trend i nieustannie poszerzają ofertę kosmetyków dla mężczyzn. I wprowadzają coraz to ciekawsze produkty!

ZOBACZ: BOSS BOTTLED INFINITE

Jakiś czas temu dostaliśmy do przetestowania najnowsze maseczki od marki Unitouch. Dlaczego warto zwrócić uwagę na serię Bad Boy?

UNITOUCH DETOX ME BUBBLE MASK

Maska Detox Me to szybka i skuteczna metoda pielęgnacji cery męskiej. W 5 minut dokładnie oczyszcza i detoksykuje skórę. Już po 30 sekundach od nałożenia płachty zaczynają pojawiać się aktywne bąbelki, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia na twarzy.  Maska bogata jest w olej z Avocado, który wykazuje właściwości odżywcze i nawilżające, ekstrakt z szałwii lekarskiej, ekstrakt z kakaowca oraz wodę morską.

Cena: 29 zł

Testujemy maseczki z bąbelkami dla Panów od Unitouch (FOTO)

UNITOUCH CLEAN ME BUBBLE MASK

Maska Clean Me to szybka i skuteczna metoda pielęgnacji cery męskiej. W 5 minut dokładnie oczyszcza i odświeża skórę. Już po 30 sekundach od nałożenia płachty zaczynają pojawiać się aktywne bąbelki, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia na twarzy.  Maska zawiera proszek z węgla drzewnego, który wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, ekstrakt z liści aloesu, kwas migdałowy oraz wodę morską.

Cena: 29 zł

Testujemy maseczki z bąbelkami dla Panów od Unitouch (FOTO)

Maseczki dla mężczyzn

Jak już wynika z opisu producenta – wspominane maseczki są maseczkami z bąbelkami, które pojawiają się już po kilkunastu sekundach od nałożenia. Wytwarzaniu się bąbelków towarzyszy bardzo przyjemne uczucie, jakby delikatne łaskotanie. Istotne jest, że cały “zabieg” z maseczką trwa tylko pięć minut – bo w końcu który facet wytrzymałby dłużej? Po tym czasie należy zdjąć płachtę z twarzy, a pozostały na skórze produkt wmasować w skórę i zmyć letnią wodą. Maseczki mają bardzo przyjemny zapach. Idealnie sprawdzają się np. po zarwanej nocy czy całonocnej imprezie. 😉

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony