Przetestujecie kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner?

Przetestujecie kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner?

Przetestujecie kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner?

Kilka lat temu Kylie Jenner stworzyła prawdziwe urodowe imperium. Marka Kylie Cosmetics stała się wielkim hitem jeszcze przed wejściem na rynek. Po premierze kosmetyki zaskoczyły niezłą jakością i tak jak w przypadku marki Fenty Beauty – teoria o bublach sygnowanych nazwiskiem gwiazdy legła w gruzach.

ZOBACZ: Tak wygląda brzuch Kylie Jenner rok po urodzeniu dziecka

Okazuje się, że Kylie nie zamierza stać w miejscu i ciągle rozwija swój urodowy biznes… Dowodem na to jest jej nowa marka – Kylie Skin.

Kylie Skin

Kylie pochwaliła się swoim nowym projektem na Instagramie. Zdradziła, że markę Kylie Skin wymyśliła zaraz po marce Kylie Cosmetics. Celebrytka przyznała, że budowanie od podstaw marki kosmetycznej sporo ją nauczyło i postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w kreowaniu kolejnego brandu.

Kylie Jenner kosmetyki

Kylie chwali się, że jej kosmetyki do pielęgnacji mają być “najlepsze z najlepszych”. Wszystko jest cruelty free, wegańskie, bezglutenowe, bez parabenów i siarczanów. Kosmetyki mają sprawdzić się u posiadaczek wszystkich rodzajów skóry. Więcej informacji pojawi się już 22 maja – to właśnie wtedy marka Kylie Skin wystartuje oficjalnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kyliejenner / @kylieskin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony