Przetestowałyśmy korektory Fenty Beauty. Czy warto je kupić?

Przetestowałyśmy korektory Fenty Beauty. Czy warto je kupić?

Przetestowałyśmy korektory Fenty Beauty. Czy warto je kupić?

Tak wielkiego sukcesu kosmetyków Fenty Beauty nie spodziewała się pewnie nawet sama Rihanna. Przetestowałyśmy już wiele produktów tej marki i potwierdzamy zgodnie – są rewelacyjne. Ostatnio w sprzedaży pojawiły się korektory, a my od razu wiedziałyśmy, że nie odpuścimy sobie testów…

ZOBACZ: Wielki test kosmetyków Fenty Beauty + ROZDANIE + WYNIKI

Fenty Beauty korektor

W ofercie marki Rihanny znajdziemy nie tylko 50 odcieni podkładu. Korektor Pro Filt’r Instant Retouch Concealer pojawił się w równie imponującej gamie kolorystycznej. Mając taki wybór nie sposób nie znaleźć odcienia idealnego!

Do testów zaopatrzyłyśmy się w 4 odcienie korektora. I tutaj możemy od razu podpowiedzieć, że najlepiej będzie wybrać się do Sephory i sprawdzić kolory na własnej skórze. Dobra wiadomość jest taka, że korektory występują w różnej tonacji – niektóre odcienie wpadają bardziej w żółty, inne w różowy. Ale przy tak szerokiej gamie kolorów to raczej nie jest niczym dziwnym.

Fenty Beauty korektor – opinie

Korektor ma dosyć gęstą konsystencję. Jest bardzo kremowy i z łatwością rozprowadza się go na skórze. Co było naszym największym zaskoczeniem? Przede wszystkim to, że nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach. Korektor nie należy do tych momentalnie zastygających, pomimo tego, że nie jest to produkt lekki – jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie czuć “grubej” warstwy produktu, co często ma miejsce w przypadku mocno kryjących produktów. No i oczywiście co najważniejsze – korektor doskonale radzi sobie z zasinieniami, workami pod oczami i niedoskonałościami.

Przetestowałyśmy korektor Fenty Beauty. Warto go kupić? TEST

Korektor, podobnie jak podkład Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation, zamknięty jest w szklanym opakowaniu. Wygląda bardzo ładnie, jednak chyba wszystkie fanki tego produktu zgodzą się z nami, że matowe szkło wygląda pięknie tylko po wyjęciu z pudełka. Niestety opakowanie szybko się brudzi. Korektor kosztuje 109 złotych i uważamy, że to bardzo dobra cena za tak rewelacyjny produkt. Kosmetyk wydaje się być bardzo wydajny, 8 ml powinno starczyć nam na długo.

Od nas nowość od Fenty Beauty dostaje piątkę i śmiało możemy stwierdzić, że jest to najładniej wyglądający na twarzy korektor na rynku.

Przetestowałyśmy korektor Fenty Beauty. Warto go kupić? TEST

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony