Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Jak wrażenia? Sprawdźcie.

Lato przyszło w tym roku o wiele wcześniej niż mogłybyśmy się tego spodziewać. Gdy blada skóra nie jest jeszcze gotowa na eksponowanie jej w krótkich szortach i minisukienkach, musimy skorzystać z pomocy. Całe szczęście na rynku jest mnóstwo świetnych produktów, które pomogą nam w bezpiecznym opalaniu.

ZOBACZ: Vita Liberata – Invisi Foaming Tan Water

W tym roku pojawiło się kilka nowości, a wśród nich znalazły się wody samoopalające.

Vita Liberata woda samoopalająca

Już jakiś czas temu, podczas Sephora Open Door, moją uwagę zwróciła woda samoopalająca od Vita Liberata. Invisi Foaming Tan Water to produkt, który może zrewolucjonizować rynek samoopalaczy. Wygląda jak woda, nie ma zapachu, bardzo łatwo się nakłada i jest organiczny… A to tylko początek.

Jak już wspomniałam – produkt nakłada się bardzo łatwo. Najlepiej robić to rękawicą, kolistymi ruchami – wtedy możemy mieć pewność, że opalenizna będzie równomierna, pozbawiona smug. Instrukcję nakładania samoopalacza zostawiam Wam na końcu artykułu – warto się z nią zapoznać i uniknąć wpadki.

ZOBACZ: Najlepszy samoopalacz w piance. Nasze TOP 3

Vita Liberata woda samoopalająca – opinie

Samoopalacz wysycha w kilka minut i faktycznie już po chwili możemy się ubrać. Co więcej – możemy założyć nawet białą sukienkę, a produkt nie zostawi na niej ani śladu. I tu najlepszym przykładem jest moja biała pościel, która rano wyglądała tak samo jak wieczorem.

Kolor, który tworzy się na skórze ma bardzo ładny złoty odcień. Produkt utlenia się przez kilka godzin i po 4-6 godzinach możemy cieszyć się piękną opalenizną. Na stronie Sephory znalazłam informację, że po tym czasie powinnyśmy spłukać produkt ze skóry.

Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Jak długo utrzymuje się opalenizna? Jestem w trakcie testowania, ale od trzech dni wygląda perfekcyjnie, nie zauważyłam, żeby schodziła, a wanna po godzinnej gorącej kąpieli jest czysta. Już widzę, że polubimy się i to bardzo.

Invisi Foaming Tan Water kosztuję 145 złotych i możecie kupić ją w Sephorze.

ZOBACZ: ST. TROPEZ PURITY – WODY SAMOOPALAJĄCE

Jak nakładać samoopalacz? Mamy kilka rad!
Po pierwsze - przygotuj ciało. Przed zabraniem się za nakładanie samoopalacza trzeba odpowiednio przygotować ciało. Należy wydepilować nogi (po nałożeniu "opalenizny" lepiej tego nie robić) i wykonać bardzo dokładny peeling całego ciała. Najlepiej zrobić to dzień wcześniej, warto pamiętać o nawilżeniu skóry balsamem. FOTO: Instagram / @vitaliberata https://www.instagram.com/p/BhJCvFNgSbE/
« 1 z 5 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony