Przesada? Pięcioletnia North West w makijażu

Przesada? Pięcioletnia North West w makijażu

Córka Kim Kardashian i Kanye Westa, North, nigdy nie była zwykłym dzieckiem. Od pierwszych dni życia nosi ubrania od największych projektantów mody i podobnie jak jej rodzice – wyznacza trendy. Tymczasem my dołączamy się do pozostałych mediów i zastanawiamy się, gdzie znajdują się pewne granice.

ZOBACZ: Kosmetyki do codziennej pielęgnacji Kim Kardashian kosztują… 4,5 tysiąca dolarów!

Na Kim Kardashian nie pierwszy raz spada fala krytyki. O co chodzi tym razem? Na jej InstaStory pojawiły się zdjęcia i filmiki, na których można było zobaczyć North w modnej fryzurze i odważnym makijażu…

View this post on Instagram

My bestie ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

North West w makijażu

Kim wielokrotnie wspominała, że North jest zafascynowana makeup’em i często podkrada jej kosmetyki. Jej “dzieła” miałyśmy okazję podziwiać już wielokrotnie. Jednak do tej pory makijaże pięciolatki ograniczały się do zabawy w domowym zaciszu…

Tym razem zrobiło się nieco poważniej. Kim “wyżaliła się” swoim fanom, że North podkradła jej glam squad. Dziewczynka usiadła na fotelu i zażyczyła sobie pasujące do jej stylizacji kreski namalowane eyelinerem w neonowym pomarańczowym odcieniu.

Myślicie, że makijaż szybko został zmyty? Nic z tych rzeczy. North zaprezentowała go podczas wyjścia z mamą, a zdjęcia od fotoreporterów są tego dowodem. W sieci nieco zawrzało i pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których zarzucano Kim, że pozwala córce na zbyt wiele oraz że dziewczynki w jej wieku zdecydowanie nie powinny nosić makijażu.

Tutaj warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Kim “obrywa” za wygląd North. Jakiś czas temu zwrócono uwagę na jej mocno wyprostowane włosy, a wcześniej na nieodpowiednie dla dziecka stroje.

Wy również uważacie, że pięciolatka w makijażu to przesada?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony