Prezenty na Dzień Mamy last minute – mnóstwo dobrych kosmetyków

Prezenty na Dzień Mamy last minute – mnóstwo dobrych kosmetyków

Prezenty na Dzień Mamy last minute – mnóstwo dobrych kosmetyków

Ostatni moment na zakupy!

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, w które możesz podziękować swojej mamie za to, że jest. Każda z nas zna swoją mamę najlepiej i najlepiej wie, jaki prezent sprawi jej radość. Gdybyście jednak miały z tym problem – przygotowałyśmy dla Was małe zestawienie z propozycjami na prezenty last minute.

ZOBACZ: Algi morskie nie tylko w kremach La Mer. Recenzja serum Sensum Mare

Pomysły na prezenty na Dzień Matki

Z czego ucieszy się każda mama? Wydaje nam się, że z kosmetyków. Dobre serum liftingujące, bardzo treściwa maseczka przeciwzmarszczkowa, a może pomadka? Inspiracji nie szukałyśmy zbyt daleko. Wystarczyło, że weszłyśmy na nasz Instagram. W poniższej galerii znajdziecie 10 propozycji kosmetyków, które szczerze polecamy – przetestowałyśmy je na sobie i na swoich mamach.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko przejrzeć zdjęcia i biec do perfumerii. Dodamy jeszcze tylko, że większość produktów (a raczej ich szerszych opisów) prezentowanych w galerii znajdziecie na naszej stronie – wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki. Dajcie znać, czy zainspirowałyśmy Was jakimś produktem.

ZOBACZ: Filorga – SERUM LIFT-DESIGNER®

Pomysły na prezenty na Dzień Matki - LAST MINUTE!

MAC - szminka

Ta szminka to kolor plus konsystencja. Wyróżnia się na wybiegach modowych. Migocze na ulicach. Sprawiła, że firma M.A.C stała się sławna. Występuje w dziewieciu rodzajach wykończenia: Amplified, Amplified Creme, Cremesheen, Frost, Glaze, Lustre, Matte, Retro Matte i Satin. Ja nawet nie zliczę ile szminek mam w swojej kolekcji...
Cena: 86 zł
« 1 z 10 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony