Powiększanie ust – kiedy należy powtórzyć zabieg?

Powiększanie ust – kiedy należy powtórzyć zabieg?

Powiększanie ust – kiedy należy powtórzyć zabieg?

Powiększanie ust jest prawdopodobnie jednym z najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. I nic w tym dziwnego, w końcu w kilka chwil można pozbyć się nie tylko kompleksów, ale również asymetrii lub sprawić, że nawet bardzo małe usta staną się widoczne. Ja na zabieg skusiłam się z dwóch powodów – po pierwsze z czystej ciekawości, a po drugie chciałam pozbyć się wspomnianej asymetrii. Wszystko na temat zabiegu opisałam w poniższym artykule.

ZOBACZ: Co do powiększania ust ma? botoks?

Niestety zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nie są zabiegami robionymi na stałe i co jakiś czas należy je powtarzać. No właśnie – kiedy jest ten moment, w którym powiększanie ust należy powtórzyć?

Powiększanie ust – jak długo się utrzymuje?

Prawda jest taka, że kwas hialuronowy nie wchłania się w jeden dzień. Jest to proces długotrwały i powolny, dlatego często trudno zauważyć ten moment, w którym kwasu w ustach już nie będzie. Chociaż ja wysnułam jeden wniosek… Wiedziałam, że kwas hialuronowy ma właściwości nawilżające, ale nigdy nie narzekałam na suche usta. Albo raczej tak mi się wydawało. Mniej więcej po 9 miesiącach od zabiegu zaczęły pojawiać się suche skórki. I to właśnie był znak, że zabieg trzeba powtórzyć.

Powiększanie ust - kiedy należy powtórzyć zabieg?

Powiększanie ust – kiedy powtórzyć zabieg?

– Kiedy jest najlepszy moment na powtórzenie zabiegu regeneracji lub lekkiego powiększenia ust? Na pewno wtedy, gdy zauważamy, że ustępuje objętość. Dobrym sygnałem jest to, że zaczynamy czuć, że usta wysychają. Podobnie jak wtedy, gdy zauważamy, że usta nie są już w tak żywym kolorze – to jest też takie dosyć charakterystyczne, że po wykonaniu zabiegu powiększenia ust te są takie soczyste i ich kolor jest taki jakby bardziej młodzieńczy. No i oczywiście wtedy, gdy z powrotem zaczynamy widzieć asymetrię – wyjaśnia dr Ewa Rybicka z Kliniki Estetica Nova w Warszawie.

Wspomniane przed dr Rybicką objawy pojawiają się mniej więcej po 9 miesiącach od zabiegu. Oczywiście wszystko zależy od organizmu, preparatu, który został podany, a także od jego ilości. Ja planuję kolejny zabieg i na pewno zdam z niego relację!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pixabay

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony