Podoba Ci się makijaż Jennifer Lopez z Gali MET?

Podoba Ci się makijaż Jennifer Lopez z Gali MET?

Możesz go odtworzyć!

Galą MET jeszcze przez jakiś czas będą żyły wszystkie media. O ile kreacje zostały już dokładnie omówione, o tyle co chwilę pojawiają się nowe informacje – a to dotyczące makijaży, a to dotyczące fryzur gwiazd.

ZOBACZ: Hung Vanngo tłumaczy się z koszmarnego makijażu Seleny Gomez z Gali MET

Bez wątpienia jedną z najmocniej błyszczących gwiazd na czerwonym dywanie była Jennifer Lopez. Piosenkarka błyszczała nie tylko w przenośni, ale i dosłownie. Wszytko przez piękną kreację, która została stworzona specjalnie dla niej przez Oliviera Rousteinga, dyrektora kreatywnego domu mody Balmain.

Jennifer błyszczała również dzięki pięknemu rozświetlającemu makijażowi. Takiemu, z którego słynie diva. Nie mogło być inaczej – makeup to sprawka Inglota, polskiej marki, z którą niedawno Lopez stworzyła wspólną kolekcję.

Jennifer Lopez Inglot

O kolekcji pisałyśmy już jakiś czas temu, od razu, gdy informacja została ujawniona. Jeżeli jesteście ciekawe barrdziej szczegółowych informacji – niżej zostawiamy link.

ZOBACZ: Jennifer Lopez stworzyła kolekcję dla polskiej marki kosmetycznej

Jennifer Lopez – makijaż

Inglot podzielił się filmikiem, na których możemy zobaczyć przygotowania Jennifer Lopez do wyjścia na czerwony dywan. Jakich kosmetyków użyła gwiazda? W akcji widzimy bronzery, szminki, błyszczyki, cienie do powiek i lakiery do paznokci, czyli tak naprawdę całą kolekcję.

Zobaczcie i zainspirujcie się!

Zdjęcia / Video: Instagram / @Jlo  / @Balmain / YouTube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony