Po sukcesie podkładów BeautyBlender przyszedł czas na… bazy!

Po sukcesie podkładów BeautyBlender przyszedł czas na… bazy!

Po sukcesie podkładów BeautyBlender przyszedł czas na… bazy!

Marka Beautyblender zasłynęła z gąbeczek do makijażu, które zrewolucjonizowały podejście do makijażu. No i znacznie usprawniły jego wykonywanie. Dzisiaj chyba ciężko byłoby znaleźć kobietę, która w kosmetyczce nie ma słynnego jajeczka. A Beautyblender nie zamierza stać w miejscu i wymyśla coraz to nowe i lepsze produkty…

ZOBACZ: Czy to najładniejszy Beautyblender w ofercie marki?

Jakiś czas temu do sprzedaży weszły podkłady. No bo w końcu dlaczego marka, która jest prawdziwym ekspertem w nakładaniu podkładu, miałaby nie mieć ich w swojej ofercie?

Szybko okazało się, że Beautyblender nie zamierza poprzestawać na podkładzie…

Beautyblender baza pod makijaż

Na instagramowym profilu @trendmood1 pojawiła się właśnie zapowiedź baz pod makijaż. Beautyblender zaprezentował 4 zupełnie różne produkty pod makijaż. Selfie Shield to suchy olejek, który ma chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, a także tym wytwarzanym przed urządzenia elektroniczne. Opal Essence to baza-serum, która ma nawilżać skórę i delikatnie ją rozświetlać. Z kolei baza The Leveler Light ma zmniejszać widoczność porów oraz ukrywać zaczerwienienia. Występuje w dwóch odcieniach – Medium Deep.

Póki co wiadomo tylko tyle, że nowości mają pojawić się wiosną lub latem.

Kto nie odpuści sobie testów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @trendmood1 / @beautyblender

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony