Pielęgnacja od Fenty Beauty? Już niedługo!

Pielęgnacja od Fenty Beauty? Już niedługo!

Nadchodzi Fenty Skin!

Rihanna nie próżnuje i nieustannie poszerza swoje imperium. Fenty Beauty – urodowa marka gwiazdy – już po premierze stała się jedną z najbardziej pożądanych marek w sferze beauty. I niespecjalnie nas to dziwi, bo za kosmetykami, oprócz znanego nazwiska, idzie rewelacyjna jakość. Nie myślcie jednak, że Riri zamierza na tym poprzestać…

ZOBACZ: Fenty Beauty prezentuje genialny patent na szybkie czyszczenie pędzli

Fenty Skin

Jak informuje na Instagramie @trendmood1 – Rihanna pracuje nad kosmetykami do pielęgnacji! Nowa marka gwiazdy już niedługo ma ujrzeć światło dzienne. Jesteście gotowe na Fenty Skin?

Pielęgnacja od Fenty Beauty

Rihanna w najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego Vogue zdradziła, że od jakiegoś czasu pracuje nad pielęgnacyjną linią kosmetyków. Wyznała, że tworzenie Fenty Skin nie jest łatwym zadaniem, a poprzeczka Fenty Beauty postawiona jest naprawdę wysoko. Riri gwarantuje, że pielęgnacja będzie tak dobra, jak jej kolorówka. Kosmetyki mają pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, jednak zważywszy na obecną sytuację gwiazda nie podała konkretnej daty. My obstawiamy, że premiera będzie miała miejsce jesienią lub zimą.

Kto nie może się doczekać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Fenty Beauty / Instagram / @trendmood1

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony