Piękna opalenizna na Sylwestra. Oto trzy najlepsze produkty!

Piękna opalenizna na Sylwestra. Oto trzy najlepsze produkty!

Piękna opalenizna na Sylwestra. Oto trzy najlepsze produkty!

Święta Bożego Narodzenia świętami, ale… Nie możemy zapomnieć, że Sylwester coraz bliżej. Minisukienki, spódniczki i wycięte koszulki, które chętnie założymy na powitanie Nowego Roku, wymagają idealnej opalenizny. Nie jesteśmy fankami solarium i absolutnie nie polecamy go Wam, ale za to mamy trzy genialne (i zupełnie różne) produkty, które w kilka chwil wyczarują piękną złotą opaleniznę. Co polecamy?

ZOBACZ: Przetestowałam wodę samoopalającą Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Vita Liberata – Body Blur

Body Blur to nasze najnowsze odkrycie, z pozostałymi produktami znamy się już nieco dłużej. Wydawało nam się, że będzie to produkt brudzący ubrania, dlatego na początku trochę się go obawiałyśmy, jak okazało się później – zupełnie niepotrzebnie. Body Blur to coś w rodzaju podkładu do ciała, który nadaje skórze piękny złoto-brązowy kolor, wyrównuje przebarwienia, jest w stanie ukryć wszelkie siniaki i żyłki. Produkt nałożony na ciało zastyga i jak już wspomniałyśmy – nie brudzi. Warto nakładać go przy pomocy rękawicy, tak jak samoopalacz. Opalenizna bez problemu zmywa się podczas kąpieli.

Cena: 185 zł / do kupienia w Sephorze

Piękna opalenizna na Sylwestra. 3 najlepsze samoopalacze

St. Tropez – Self Tan Express Bronzing Mousse

Self Tan Express Bronzing Mousse to absolutnie jeden z naszych ulubionych samoopalaczy na rynku. Sytuacja była podobna jak w przypadku pierwszego produktu – trochę bałyśmy się efektu, jaki powstanie na skórze. Kolejny raz zupełnie niepotrzebnie. Samoopalacz od St. Tropez daje prawdopodobnie najbardziej naturalny odcień opalenizny jaki możecie sobie wyobrazić. Efekt można stopniować – aplikujemy produkt na ciało i zmywamy po godzinie, dwóch lub trzech. Co ważne przy samoopalaczach – produkt długo utrzymuje się na ciele, a później bardzo równomiernie schodzi. Ideał, nie przesadzamy!

Cena: 169 zł / do kupienia w Douglasie

Piękna opalenizna na Sylwestra. 3 najlepsze samoopalacze

Sally Hansen – Airbrush Legs

Airbrush Legs, czyli rajstopy w sprayu to chyba najbardziej kultowy produkt tego typu na świecie. Kilka lat temu lansowała je każda blogerka urodowa, a przez skuteczną reklamę – prawie każda kobieta. A jeżeli jeszcze nie to najwyższy czas nadrobić zaległości. Produkt ten najlepiej sprawdza się do opalania nóg, nie pozostawia smug i zacieków. Nie straszny mu deszcz i pot, ale bez problemu zmyjecie go przy pomocy ciepłej wody.

Cena: 59 zł / do kupienia m.in. w Douglasie, Rossmannie i Super-Pharm

Piękna opalenizna na Sylwestra. 3 najlepsze samoopalacze

A na koniec kilka rad…

Przed aplikacją tego typu produktów KONIECZNOŚCIĄ jest wykonanie dokładnego peelingu. Warto również zadbać o nawilżenie skóry i zastosowanie się do przydatnych rad.

ZOBACZ: Jak nakładać samoopalacz? Mamy kilka rad!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony