Patricia Kazadi stworzyła kolekcję dla SINSKIN. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży

Patricia Kazadi stworzyła kolekcję dla SINSKIN. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży

Patricia Kazadi stworzyła kolekcję dla SINSKIN. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży

Urodowe marki uwielbiają tworzyć kolekcje przy współpracy z gwiazdami i celebrytami. Najlepszym przykładem jest kolaboracja Inglot i Jennifer Lopez, która okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Za ich przykładem poszła również marka SINSKIN, która zaprosiła do stworzenia własnej kolekcji Patricię Kazadi.

ZOBACZ: Jennifer Lopez stworzyła kolekcję dla polskiej marki kosmetycznej

SINSKIN o współpracy z Kazadi informował już w lipcu. Teraz marka zdradza jakie kosmetyki stworzyła piosenkarka i kiedy trafią do sprzedaży. I okazuje się, że wcale nie będziemy musiały długo czekać, bo kolekcja zadebiutuje już 10 września w drogeriach sieci Rossmann.

Patricia Kazadi SINSKIN

Linia 15 wyjątkowych produktów, prezentuje m.in. rozświetlacze, puszyste cienie do powiek, matowe i metaliczne szminki, a także fioletową maskarę. Opisy i zdjęcia wszystkich produktów znajdziecie w poniższym linku.

ZOBACZ: SINSKIN by PATRICIA KAZADI

Efektem współpracy jest limitowana kolekcja semi-profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Inspiracją do jej stworzenia były m.in. różne oblicza kobiet i odpowiedź na ich potrzeby. Tak narodził się pomysł, by kolory produktów były odzwierciedleniem barw kamieni szlachetnych. Te, uwielbiane przez wszystkie kobiety, są nie tylko piękną ozdobą, ale mają moc uzdrawiania ludzkiego ciała i duszy. Marka SINSKIN zadbała zatem o to, aby każda kobieta mogła znaleźć kosmetyk z nowej kolekcji dopasowany nie tylko do swoich potrzeb, ale przede wszystkim do swojej indywidualnej, wewnętrznej energii.

SINSKIN by Patricia Kazadi to głębia szlachetnych kolorów inspirowanych m.in. malahitem, szafirem, topazem czy opalem. Patricia Kazadi znana jest wszystkim z przekazywania innym swojej dobrej energii, zatem i w jej kolekcji nie mogło tego zabraknąć. Zapewne tej jesieni przyda się to każdej z Was!

To, który kamień wybierzemy może wiele o nas zdradzić i przekazać energię, której być może właśnie potrzebujemy. Zapoznaj się z niesamowitymi produktami z limitowanej kolekcji SINSKIN by Patricia Kazadi i sprawdź, który z nich jest bliski Twojemu sercu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe SinSKin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony