Paleta KKW Beauty x Mario Dedivanovic nie przypadła Ci do gustu?

Paleta KKW Beauty x Mario Dedivanovic nie przypadła Ci do gustu?

Paleta KKW Beauty x Mario Dedivanovic nie przypadła Ci do gustu?

Być może przekonają Cię te swatche!

Kim Kardashian pozazdrościła swojej młodszej siostrze – Kylie Jenner – i jakiś czas temu ruszyła z własną marką kosmetyków. O ile wcześniejsze produkty jakościowo pozostawiały i pozostawiają wiele do życzenia, tak może się okazać, że paleta, którą Kim stworzyła razem ze swoim makijażystą, Mario Dedivanovicem, może być wielkim hitem.

ZOBACZ: Jak nakładać korektor? Radzi Kim Kardashian

KKW Beauty x Mario Dedivanovic

Paleta od samego początku wzbudzała mieszane uczucia. Zaskakujący był przede wszystkim dobór kolorów. A właściwie to może nie sam dobór kolorów, a jeden kolor – kobaltowy. Mieszane uczucia wzbudzała też sama Kim, która na Instagramie uśmiecha się do nas w niebieskim makijażu oczu. Pasuje jej? Nie jesteśmy przyzwyczajone do takiego widoku, celebrytka na co dzień stawia na klasykę i cienie w tonacji nude.

SHOP NOW. #KKWxMARIO is now available for purchase at KKWBEAUTY.COM!

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on

Czy Kim i Mario chcą, żeby niebieskie cienie znowu były na topie? Niewykluczone, bo to właśnie ten cień jest promowany najmocniej. Nie sądzimy jednak, że trend przyjmie się na co dzień, tutaj ciężko walczyć z neutralną klasyką.

Gdy paleta ujrzała światło dzienne, poruszona została jeszcze jedna kwestia. Kim została oskarżona o plagiat, zarzucono jej mocną inspirację paletą, którą jakiś czas temu wypuściła Kylie.

KKW Beauty – paleta cieni

Czy paleta Kim x Mario stanie się hitem? Spoglądając na poniższe swatche uważamy, że to całkiem prawdopodobne. Cienie są mocno napigmentowane, a kolorystyka – wbrew pozorom – dobrze przemyślana. Kim i Mario proponują nam mieszankę cieni matowych i metalicznych. Przy ich pomocy bez większych problemów wyczarujemy zarówno dzienny, jak i wieczorowy makijaż. A kobalt? Kobalt niekoniecznie podoba nam się na całej powiece, ale jako ciekawy akcent na dolnej powiece już tak.

ZOBACZ: Jennifer Lopez stworzyła kolekcję dla polskiej marki kosmetycznej

KKW Beauty x Mario Dedivanovic – ile kosztuje paleta?

Kosmetyki Kim jak na niezbyt dobrą jakość charakteryzują się niezbyt niskimi cenami. Paleta kosztuje 45 dolarów, czyli przy obecnym kursie około 160 złotych. Dużo? Biorąc pod uwagę, że kultowe palety Anastasia Beverlly Hills kosztują 42 dolary, to chyba możemy powiedzieć, że paleta Kim jest droga. W przypadku ABH możemy być pewne, że jakość będzie na najwyższym poziomie. Ale… tym razem dałybyśmy szansę i produktowi KKW Beauty.

zdjęcia: Instagram / @kkwbeauty / @makeupbymario

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony