Oto zabieg, który przed ślubem powinna wykonać KAŻDA Panna Młoda

Oto zabieg, który przed ślubem powinna wykonać KAŻDA Panna Młoda

Oto zabieg, który przed ślubem powinna wykonać KAŻDA Panna Młoda

Każda Panna Młoda pragnie wyglądać na swoim ślubie zjawiskowo. Do wielkiego dnia szykujemy się często przez wiele miesięcy i dopinamy najdrobniejsze detale. Jednym z kluczowych etapów przygotowań jest zadbanie o swój wygląd. O zabiegach polecanych przed ślubem pisałam w oddzielnym artykule. Dzisiaj będzie konkretniej. Dlaczego według mnie infuzja tlenowa jest zabiegiem, który powinna wykonać każda Panna Młoda?

ZOBACZ: Zabiegi na twarz, które warto wykonać przed ślubem

Infuzja tlenowa przed ślubem

O ile “inwazyjne” zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być dobrane do potrzeb skóry i oczekiwań Pacjenta, o tyle infuzja tlenowa jest zabiegiem, który sprawdzi się u każdego. Jest to zabieg bankietowy, który daje spektakularne efekty w kilka chwil. – Pacjenci zauważają poprawę napięcia skóry, spłycenie zmarszczek i korektę konturów twarzy. Cera staje się gładka i promienna, ma zdrowszy, młodszy wygląd i jednolity koloryt. Zabieg można wykonać na twarzy, jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach – tłumaczy dr Ewa Rybicka z Kliniki Estetica Nova.

Jak już pewnie możecie się domyślać – przed swoim ślubem po raz kolejny udałam się do Kliniki Estetica Nova, w której poddałam się wspomnianemu zabiegowi. Na konsultacji przed zabiegiem dowiedziałam się na czym polega procedura, dr Rybicka dobrała również odpowiednią ampułkę. Zależało nam na nawilżeniu i rozświetleniu skóry, dlatego wybór padł na preparat nawilżający. – Intraceuticals to zabieg łączący technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych. Ta metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry powstała w Australii, ale skuteczność jej jest doceniana na całym świecie. Intraceuticals to zabieg nieinwazyjny i bardzo przyjemny. Do jego wykonania konieczne jest specjalne urządzenie posiadające innowacyjny aplikator. Kosmetolog przeprowadzający zabieg zbliża go do skóry i rozpyla dedykowane danej cerze serum – nawilżające, rozjaśniające, rozluźniające mięśnie mimiczne czy regulujące pracę cery trądzikowej. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum – wytłumaczyła dr Ewa Rybicka.

Infuzja tlenowa – opinie

Teorię mamy za sobą, przyszedł czas na praktykę. Okres przedślubny bywa stresujący – a w szczególności ostatni tydzień. Ja na zabieg wybrałam się w środę. Trochę obawiałam się, że może być to za wcześnie i że efekty nie utrzymają się do soboty. Niestety napięty do granic możliwości grafik uniemożliwił mi wykonanie zabiegu np. w piątek. Moje obawy okazały się nieuzasadnione. Efekty były spektakularne i utrzymywały się przez około tydzień. Infuzja tlenowa jest zabiegiem, który poleca większość makijażystek gwiazd – skóra jest niesamowicie miękka, wygładzona, nawilżona i ma zdrowy blask. Na tak przygotowanej cerze makijaż prezentuje się doskonale, mam również wrażenie, że dłużej, ale z pewnością ogromny wpływ mają na to długotrwałe profesjonalne kosmetyki.

Sam zabieg jest bardzo przyjemny i odprężający. Przy pomocy specjalnego urządzenia razem ze sprężonym powietrzem wtłaczane jest serum. Po zabiegu miałam wrażenie, że skóra jest lekko “napuchnięta”, wręcz naładowana składnikami odżywczymi – nie przypominało to w żadnym stopniu opuchlizny, skóra miała jakby bardziej zbitą strukturę. Po zabiegu pojawił się również zdrowy blask, skóra aż promieniała. Jako, że musiałam załatwić jeszcze kilka spraw na mieście, postawiłam na bardzo lekki makijaż – dałam zaledwie kropelkę podkładu i bardzo delikatnie przypudrowałam strefę T, nie chciałam psuć wspomnianego efektu. Po zabiegu dostałam mini serum Intraceuticals, którego używałam przez cały tydzień i które było idealnym uzupełnieniem zabiegu.

Podsumowując…

Zabieg polecam każdej Pannie Młodej, głównie z dwóch powodów. Po pierwsze – skóra wygląda doskonale, a sam zabieg nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Po drugie – zabieg jest bardzo odprężający i przyjemny, a chwila relaksu to coś, czego w całym ślubnym zamieszaniu potrzebuje każda Panna Młoda.

Bardzo żałuję, że w pospiechu nie udało mi się zrobić zdjęć przed i po zabiegu.

Pojedynczy zabieg Intraceuticals to koszt 500 złotych. Korzystniej wychodzą pakiety zabiegów (infuzję można wykonać w serii, dzięki czemu efekty będą długotrwałe) – 3 zabiegi + zestaw kosmetyków o wartości 900 złotych to koszt 1800 złotych, a 6 zabiegów + zestaw kosmetyków o wartości 2 000 złotych to wydatek rzędu 3300 złotych.

Infuzja tlenowa Intraceuticals - idealny zabieg przed ślubem

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / WhiteStory / YouTube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony