Oto trik Kylie Jenner na idealne rzęsy. Prezentuje go na Kim Kardashian

Oto trik Kylie Jenner na idealne rzęsy. Prezentuje go na Kim Kardashian

Oto trik Kylie Jenner na idealne rzęsy. Prezentuje go na Kim Kardashian

Zanim zrobicie “pfffff” – wypróbujcie na sobie.

Kylie Jenner już od kilku lat uchodzi za prawdziwe urodowe guru. Założycielka marki Kylie Cosmetics regularnie prezentuje nowe kolekcje kosmetyków, które wyprzedają się w mgnieniu oka (w szczególności te limitowane). Kylie jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fankami i regularnie prezentuje wykonane przez siebie makijaże, od czasu do czasu dzieli się również makijażowymi trikami.

ZOBACZ: Dlaczego internauci wyśmiali sposób mycia twarzy Kylie Jenner?

Kylie lubi współpracować ze swoimi słynnymi siostrami. Tym razem na jej kanale na YouTube pojawił się filmik z udziałem Kim Kardashian, która tym razem wystąpiła w roli modelki. Kylie zaprezentowała na niej swój codzienny makijaż.

Kylie Jenner makijaż

Chociaż Kylie lubi mocny makijaż, na co dzień stawia na jego lżejszą wersję. Najważniejszy jest makijaż twarzy – to do niego celebrytka przywiązuje największą wagę. Kylie nie rezygnuje również z cieni do powiek, wybiera jednak neutralne odcienie, które mają delikatnie podkreślić oczy. Nie zapomina również o dokładnym wytuszowaniu rzęs.

Malowanie dolnych rzęs

Kylie podzieliła się ze swoją siostrą trikiem na malowanie dolnych rzęs. Celebrytka nie lubi efektu “pajęczych” nóg, dlatego zamiast czarnej mascary wybiera… brązową. Zanim zrobicie “pfffff” – wypróbujcie na sobie. Chodzi o to, by rzęsy były podkreślone, gęstsze i żeby wizualnie było ich więcej, ale żeby nie było przesadnie. Celebrytka radzi, by brązowej mascary używać tylko do malowania dolnych rzęs. Ulubionym tuszem Kylie jest kultowy Diorshow Iconic Overcurl.

ZOBACZ WIĘCEJ:

foto + Video: Youtube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony