Oto nowy obiekt pożądania – podkład L’ESSENTIEL od Guerlain

Oto nowy obiekt pożądania – podkład L’ESSENTIEL od Guerlain

Wbrew pozorom znalezienie odpowiedniego podkładu nie jest wcale prostym zadaniem. I nie chodzi wyłącznie o ciężkie podkłady, które muszą zakryć wszystkie przebarwienia i niedoskonałości, ale również te lekkie, które mają idealnie współgrać z naszą skórą.

ZOBACZ: Nareszcie! Tarte wypuszcza podkład Shape Tape!

Guerlain podkład

W perfumeriach pojawił się właśnie najnowszy podkład od Guerlain – L’ESSENTIEL. Nie tylko ma przepiękne opakowanie, którym aż szkoda byłoby nie pochwalić się na Instagramie, ale również niesamowity skład i działanie. Czyżby nowe dziecko francuskiej marki miało okazać się hitem nadchodzącego lata? Niewykluczone… A dlaczego akurat lata? Bo podkład jest niesamowicie lekki i będzie idealnym wyborem na gorące dni.

Oto nowy obiekt pożądania - podkład L'ESSENTIEL od Guerlain

Guerlain L’ESSENTIEL

Co obiecuje producent? Po raz pierwszy podkład marki Guerlain pozwala zapewnia naturalny efekt i jednocześnie skuteczne działanie. Jego formuła zawiera 97% składników naturalnego pochodzenia i gwarantuje naturalne wykończenie oraz blask przez 16 godzin.

Cera jest idealna, promienna i świeża. Komfortowa formuła jednoczy się ze skórą, a więc umożliwia modulowanie intensywności makijażu (kryje lekko lub średnio). Dzięki L’Essentiel naturalna skóra pięknieje z każdym dniem. Podkład pozwala jej swobodnie oddychać i przywraca równowagę; nawilża ją i chroni przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi.Cera jest bardziej jednolita, gdyż niedoskonałości ulegają redukcji. Unikatowy, nowatorski flakon, zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura, inspirowany był subtelną sztuką równowagi. Produkt dostępny jest w 30 odcieniach, aby można go było dopasować do każdej karnacji.

L’ESSENTIEL kosztuje 255 złotych za 30 mililitrów i jest już dostępny w sprzedaży.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @guerlain / materiały prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony