Oto kawowy peeling, który nie wybrudzi całej łazienki

Oto kawowy peeling, który nie wybrudzi całej łazienki

Oto kawowy peeling, który nie wybrudzi całej łazienki

Znacie już nowość od Frank Body?

Peeling to jeden z podstawowych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Regularne złuszczanie martwego naskórka pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji i zapewnia jej ładny i zdrowy wygląd. Uwielbiamy peelingi kawowe, ale nie zawsze chce nam się bawić w robienie ich w domu. Specjalistom w tej dziedzinie jest m.in. marka Frank Body.

ZOBACZ: Te marki znikają z polskiej Sephory. Czego nie znajdziemy na sklepowych półkach?

Peeling kawowy

O ile uwielbiamy peelingi kawowe, tak nie znosimy bałaganu, który te zostawiają w łazience. Scruby o suchej, sypkiej konsystencji lubią się rozsypać. Z pomocą przychodzi wspominana wyżej marka…

Frank Body i kawowy peeling, który nie wybrudzi łazienki

Frank Body Express-O Coffee Scrub

Nowy peeling, Express-O Coffee Scrub, jest rozwiązaniem wspomnianego brudnego problemu. Jest to udoskonalona wersja Original Coffee Scrub (nie martwcie się, ta nie znika ze sprzedaży!), która dzięki swojej konsystencji i opakowaniu sprawi, że produkt ten na pewno pokochają wszystkie miłośniczki porządku.

Peeling ma kremową konsystencję, dzięki czemu “przykleja” się do ciała – a to sprawia, że jest bardziej wydajny. Wygodna zamykana saszetka pozwoli zużyć peeling do samego końca.

Nowość Frank Body dostępna jest w Sephorze, 150 gramów kosztuje 69 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Frank Body

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony