Oto jest! Kat von D prezentuje kolekcję do makijażu brwi!

Oto jest! Kat von D prezentuje kolekcję do makijażu brwi!

Oto jest! Kat von D prezentuje kolekcję do makijażu brwi!

Tradycyjnie nie jest, oj, nie.

Tym razem nie matowe pomadki, nie cienie do powiek, ani nie podkłady. Kat von D zaprezentowała długo już oczekiwaną kolekcję do makijażu brwi. Jak można się domyślać – tradycyjnie nie jest, chociaż i fanki klasycznego makijażu znajdą coś dla siebie. Artystka zachęca jednak do eksperymentowania i jak zwykle robi to w wielkim stylu.

ZOBACZ: Brwi Beyonce – jedne z najbardziej charakterystycznych w show biznesie?

Kat von D kosmetyki do brwi

Zacznijmy od początku. Kat stworzyła kolekcję, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Są kredki do brwi (Signature Brow Precision Pencil), pudry (Brow Struck Dimension Powder) i pomady (24-Hour Super Brow Long-Wear Pomade). Po jaki produkt sięgasz najczęściej?

Ja zazwyczaj podkreślam brwi przy pomocy kredki, ale równie często sięgam po pomadę. I z ogromną niecierpliwością czekam na to aż nowości od Kat pojawią się w polskiej Sephorze. Z wielką przyjemnością i zaciekawieniem je przetestuję. Bo jeżeli jakość będzie tak dobra, jak jej innych kosmetyków, to Anastasia Beverly Hills może mieć konkurencję.

Kat von D prezentuje kolekcję do makijażu brwi!

Co do samej kolekcji… Chyba po Kat każdy spodziewał się czegoś więcej niż rozszerzonej kolorystyki brązów i nude. Jak to mówią – mówisz, masz. Co powiecie na kolorowe brwi? Czerwień, róż, niebieski, zielony, a może żółty? Tatuażystka zachęca do szaleństwa. Kolorowymi pomadami z pewnością zachwycą się wizażyści, a w szczególności Ci pracujący przy sesjach zdjęciowych. Nie jestem jednak pewna, czy kolorowe pomady odnajdą zastosowanie w codziennym makijażu. Chociaż z drugiej strony Kat od zawsze zachęca do wykorzystywania kosmetyków na różne sposoby. Skoro jej pomadek można używać jako linera, to czemu nie wykorzystać do tego celu również pomady do brwi?

Dodam jeszcze tylko, że kredki są dostępne w 7 odcieniach i kosztują 20 dolarów, pudry również w 7 odcieniach i również kosztują 20 dolarów, natomiast pomady występują aż w 16 kolorach i trzeba za nie zapłacić 19 dolarów.

Będzie hit?

ZOBACZ: Ashley Graham zdradza sekrety swojej urody

zdjęcia: instagram / @katvondbeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony