Olympea Legend – zapach, którego nie da się zapomnieć

Olympea Legend – zapach, którego nie da się zapomnieć

Olympea Legend – zapach, którego nie da się zapomnieć

Najpiękniejsze perfumy damskie tego roku?

Są takie zapachy, o których nie da się zapomnieć. I takim zapachem bez wątpienia jest nowość od Paco Rabanne – Olympea Legend. Jest to nic innego jak flanker zapachu Olympea, którego – o dziwo – nawet nie miałam okazji powąchać. A w najnowszej wersji kultowego zapachu zakochałam się bez pamięci.

ZOBACZ: Paco Rabanne – Invictus i Olympéa – nowości na wiosnę 2019

Paco Rabanne Olympea Legend

Opisywanie zapachów, pewnie nie tylko dla mnie, jest jednym z trudniejszych zadań. Ale spróbuję, chociaż nie wiem, czy zrobię to dobrze. Producent twierdzi, że jest to zapach orientalno-kwiatowy. Ja w nim kwiatów właściwie nie czuję, za to moje skojarzenia (i chyba nie tylko moje, bo sprawdziłam również opinie innych) idą w kierunku karmelu, palonego cukru, albo nawet karmelowego popcornu. Jest to zapach słodki, ale niebanalnie. Z cięższym brzmieniem, dla większości pewnie wieczorowy, otulający. Słodki, ale zdecydowanie bardziej idący w kierunku zapachu Bottega Veneta niż Bright Crystal od Versace. Nie kiczowaty, a wyrafinowany.

Myślę, że już nawet kolor butelki zdradza czego możemy spodziewać się po jej zawartości. (Nie) wiem dlaczego zawsze ciągnie mnie do flakonów z ciemnego brązowego szkła. Jest to zapach, który kojarzy mi się z zachodem słońca, plażą, czymś bardzo przyjemnym i ciepłym. O matko, chyba trochę popłynęłam… 😉

Paco Rabanne - Olympea Legend - najpiękniejszy zapach 2019?

Olympea Legend

Olympea Legend to perfumy, które zwróciły już chyba uwagę wszystkich w moim otoczeniu, a ja przy kilku pierwszych użyciach nie mogłam powstrzymać się od nieustannego wąchania nadgarstka. Żartowałam – ciągle się na tym łapię.

Co mogę dodać więcej… Perfumy są bardzo trwałe – spryskana nimi apaszka czy kurtka pięknie pachnie nawet po kilku dniach. Koniecznie sprawdźcie zapach przy kolejnej wizycie w perfumerii. Istnieje duża szansa na to, że przy kolejnej wzbogacicie się o nowy flakon perfum.

NUTY ZAPACHOWE

Akord “kwiat pustyni”: kwiat drzewa palmowego, akord piaskowej ambry.
Akord “uzależniające krągłości”: akord solonej śliwki, laska wanilii, bób Tonka.

Cena: 245 zł / 30 ml, 355 zł / 50 ml, 455 zł / 80 ml.

Paco Rabanne - Olympea Legend - najpiękniejszy zapach 2019?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: MIzzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony