Nowy poziom mokrego rozświetlania. Oto Face Gloss od Stila!

Nowy poziom mokrego rozświetlania. Oto Face Gloss od Stila!

Nowy poziom mokrego rozświetlania. Oto Face Gloss od Stila!

Rozświetlacz to produkt, który jeszcze kilka lat temu uważałyśmy za zupełnie zbędny, a dzisiaj nie możemy bez niego żyć. Połyskująca tafla nad kością policzkową to nie tylko trend z Instagrama, ale trend, który z ogromną przyjemnością przenosimy do swojego codziennego makijażu.

ZOBACZ: Moja nowa urodowa obsesja – mokry rozświetlacz

Zacieramy ręce za każdym razem, gdy zobaczymy perełkę wśród kosmetycznych nowości. Podobnie jest i tym razem… Widziałyście już Face Gloss z najnowszej kolekcji marki Stila?

Stila Face Gloss

Shade Mystére Highlighting Face Gloss to produkt, który nie tylko niesamowicie wygląda w opakowaniu, ale również robi niesamowity efekt na skórze. Producent określa swoją nowość jako lekki balsam, który łączy w sobie 3 odcienie rozświetlacza. Odcień jest na tyle neutralny, że pasuje do każdego odcienia skóry. Można używać go do rozświetlania wybranych partii twarzy, można go również mieszać z podkładem. Jak wszystkie produkty Stila – Shade Mystére Highlighting Face Gloss nie zawiera w składzie parabenów i ftalanów. Rozświetlacz jest również cruelty-free.

Cena rozświetlacza to 28 dolarów. Produkt, jak i reszta limitowanej kolekcji, jest dostępny wyłącznie w Sephorze. Niestety póki co Stila nie jest dostępna w Polsce…

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Stila / Sephora

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony